www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۲:۲۵ 1401/08/16

بوکس قهرمانی آسیا؛ شریفی دومین نماینده ایران در نیمه‌نهایی

بوکسور وزن ۹۲ کیلوگرم ایران با صعود به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی آسیا، مدال برنز خود را قطعی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، پیکارهای بوکس قهرمانی آسیا از روز سه‌شنبه ۱۰ آبان‌ماه در شهر “امان” پایتخت اردن آغاز شده و تا روز ۲۱ آبان‌ماه ادامه خواهد داشت. تیم ایران با ۱۲ بوکسور در این رویداد حضور یافت که ۱۰ نماینده کشورمان حذف شدند.

امروز (دوشنبه) دیدارهای مرحله یک‌چهارم نهایی برگزار شد.

طوفان شریفی بوکسور وزن ۹۲ کیلوگرم کشورمان با “پارنکو سرگی” از قرقیزستان مبارزه کرد که در راند دوم با تشخیص داوران برنده اعلام شد و مدال برنز خود را قطعی کرد. طوفان راند اول را با ۵ رای داوران به سود خود پایان داد و در راند دوم نیز حریف او ناک دان شد که در ادامه بنا به رای داوران و به منظور جلوگیری  از آسیب نماینده قرقیزستان به برتری رسید.
شریفی برای راهیابی به فینال باید روز پنجشنبه با “آیبک اورالبای” دارنده مدال طلای المپیک جوانان ۲۰۱۸ و مدال نقره جوانان جهان ۲۰۱۸ از قزاقستان مبارزه کند.

پیش از این نیز سیدشاهین موسوی با رسیدن به‌ نیمه نهایی مدال برنزش‌ را قطعی کرده بود.

ایمان رمضانپور نیز در سنگین وزن به‌عنوان آخرین بوکسور کشورمان در یک چهارم نهایی با حریفی از هند روی رینگ رفت و در پایان مبارزه‌ای‌ نزدیک، شکست خورد و حذف شد.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.