www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۱۸ 1401/08/10

بوکس قهرمانی آسیا؛ استارت مقصودی با پیروزی و شکست ریگی مقابل قهرمان جهان

روز نخست مسابقات بوکس قهرمانی آسیا با پیروزی مسلم مقصودی و شکست ریگی مقابل قهرمان جوانان جهان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابت‌های بوکس قهرمانی آسیا 2022 با حضور 320 (211 مرد و 109 زن) بوکسور از امروز (سه‌شنبه – 10 آبان ماه) در امان اردن آغاز شد و تا روز 21 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

امروز و در نخستین روز این رقابت‌ها، مصطفی ریگی در وزن 51 کیلوگرم و مسلم مقصودی در وزن 71 کیلوگرم نمایندگان کشورمان بودند که به روی رینگ رفتند.

مسلم مقصودی در گام نخست به مصاف «قاسم رجب» از فلسطین رفت و با نتیجه 5 بر صفر به برتری رسید و راهی مرحله بعد شد. او در مرحله بعد باید با «رستم‌بیک اولو نورالدین» از قرقیزستان مبارزه کند.

مصطفی ریگی نیز در وزن 51 کیلوگرم دیگر نماینده کشورمان بود که در دور نخست به مصاف «تیتیثان پانموت» قهرمان جهان جوانان در سال 2018 از تایلند رفت و نتیجه را واگذار کرد تا پرونده او در رقابت‌های آسیایی بسته شود.

هدایت این نفرات برعهده علیرضا استکی به‌عنوان سرمربی و غلامرضا کریمی، همایون امیری، جاسم دلاوری، شهرام فاتح و دانیال تیماجی به‌عنوان مربی است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.