www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۵۵ 1394/07/29

بوکس جام احمد کومرت؛ دو پیروزی و یک شکست در روز اول/ پنج بوکسور امروز روی رینگ می‌روند

بوکسورهای جوان ایران در روز نخست جام احمدکومرت ترکیه دو پیروزی و یک شکست داشتند. امروز و در دومین روز رقابتها ۵ بوکسور به روی رینگ می روند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای بوکس جام احمد کومرت در حالی از روز گذشته در ترکیه آغاز شده است که تیم بوکس جوانان ایران […]

بوکسورهای جوان ایران در روز نخست جام احمدکومرت ترکیه دو پیروزی و یک شکست داشتند. امروز و در دومین روز رقابتها ۵ بوکسور به روی رینگ می روند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای بوکس جام احمد کومرت در حالی از روز گذشته در ترکیه آغاز شده است که تیم بوکس جوانان ایران با ۸ بوکسور در این مسابقات حضور پیدا کرده است. در روز نخست کامیاب مرادی در وزن ۶۰ کیلوگرم از سد نماینده سوئیس گذشت و یزدان احمدی هم در ۶۹ کیلوگرم مقابل نماینده کشور میزبان به پیروزی رسید و به مرحله بعد راه یافت.

اما میثم قشلاقی که با تغییر برنامه مسابقات، در روز نخست به روی رینگ رفت مقابل مشتزن قدرتمند قزاق نتیجه را واگذار کرد و از گردونه رقابت ها کنار رفت.

امروز (چهارشنبه) و در روز دوم این رقابتها پنج نماینده ایران روی رینگ خواهند رفت. در ۵۶ کیلوگرم علی ایرانمنش نیز به مصاف بوکسوری از کشور میزبان می رود.در ۶۰ کیلوگرم کامیاب مرادی در دور دوم می‌بایست با مشتزن ترکیه‌ای مبارزه کند. در ۶۴ کیلوگرم علی زنگ آبادی با نماینده ترکیه دیدار می‌کند. در ۶۹ کیلوگرم یزدان احمدی در دور دوم به مصاف بوکسور مجارستانی می‌رود. در ۹۱ کیلوگرم علی جمالی با مشتزنی از گرجستان پیکار خواهدکرد.

سی‌امین دوره از مسابقات احمد کومرت با حضور ۱۵۴ بوکسور از  ۱۴ کشور از ۲۸ مهر به میزبانی شهر استانبول برگزار در حال پیگیری است. ایران با ۸ بوکسور در این رقابتها شرکت کرده است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.