www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۵۵ 1394/07/29

بوکس جام احمد کومرت؛ دو پیروزی و یک شکست در روز اول/ پنج بوکسور امروز روی رینگ می‌روند

بوکسورهای جوان ایران در روز نخست جام احمدکومرت ترکیه دو پیروزی و یک شکست داشتند. امروز و در دومین روز رقابتها ۵ بوکسور به روی رینگ می روند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای بوکس جام احمد کومرت در حالی از روز گذشته در ترکیه آغاز شده است که تیم بوکس جوانان ایران […]

بوکسورهای جوان ایران در روز نخست جام احمدکومرت ترکیه دو پیروزی و یک شکست داشتند. امروز و در دومین روز رقابتها ۵ بوکسور به روی رینگ می روند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای بوکس جام احمد کومرت در حالی از روز گذشته در ترکیه آغاز شده است که تیم بوکس جوانان ایران با ۸ بوکسور در این مسابقات حضور پیدا کرده است. در روز نخست کامیاب مرادی در وزن ۶۰ کیلوگرم از سد نماینده سوئیس گذشت و یزدان احمدی هم در ۶۹ کیلوگرم مقابل نماینده کشور میزبان به پیروزی رسید و به مرحله بعد راه یافت.

اما میثم قشلاقی که با تغییر برنامه مسابقات، در روز نخست به روی رینگ رفت مقابل مشتزن قدرتمند قزاق نتیجه را واگذار کرد و از گردونه رقابت ها کنار رفت.

امروز (چهارشنبه) و در روز دوم این رقابتها پنج نماینده ایران روی رینگ خواهند رفت. در ۵۶ کیلوگرم علی ایرانمنش نیز به مصاف بوکسوری از کشور میزبان می رود.در ۶۰ کیلوگرم کامیاب مرادی در دور دوم می‌بایست با مشتزن ترکیه‌ای مبارزه کند. در ۶۴ کیلوگرم علی زنگ آبادی با نماینده ترکیه دیدار می‌کند. در ۶۹ کیلوگرم یزدان احمدی در دور دوم به مصاف بوکسور مجارستانی می‌رود. در ۹۱ کیلوگرم علی جمالی با مشتزنی از گرجستان پیکار خواهدکرد.

سی‌امین دوره از مسابقات احمد کومرت با حضور ۱۵۴ بوکسور از  ۱۴ کشور از ۲۸ مهر به میزبانی شهر استانبول برگزار در حال پیگیری است. ایران با ۸ بوکسور در این رقابتها شرکت کرده است.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.