www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۳۴ 1399/08/11

بوسه گربه اوکراینی بر اولین عنوانش در سنگین وزن

یوسیک با غلبه بر چیزورا کمربند لین قاره ای WBO را به دست آورد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، اُلکساندر یوسیک قهرمان مشهور اوکراینی دنیای بوکس که در سال ۲۰۱۸ عناوین قهرمانی دسته کروزرویت جهان را به دست آورده بود، تصمیم گرفت تا به سنگین وزن برود و خود را با مبارزه در این دسته محک بزند. او پس از پیروزی بر چاز ویتراِسپون در سال ۲۰۱۹ که اولین مبارزه او در سنگین وزن بود، دیشب در سالن SSE Arena لندن به مصاف دریک چیزورا بریتانیایی رفت و پس از دوازده راند مبارزه نفس گیر موفق شد با رای متحد داوران Del Boy را شکست بدهد و عنوان قهرمانی بین قاره ای سنگین وزن WBO را به دست آورد.

یوسیک با این پیروزی رکورد خود را هم به ۱۸-۰ بهبود بخشید و در سمت دیگر رکورد چیزورا با این باخت به ۳۲-۱۰ تنزل پیدا کرد.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.