www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۲۳ 1393/11/14

به دلیل مشکلات مالی؛ سفر بوکسورهای ایران به قزاقستان لغو شد/ لغو دومین برنامه برون‌مرزی در یک ماه!

اردوی مشترک تمرینی اعضای تیم ملی بوکس کشورمان در قزاقستان به دلیل مشکلات مالی فدراسیون لغو شد. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، تیم ملی بوکس، سال آینده مسابقات جهانی دوحه قطر را در پیش دارد که یکی از میدان‌های کسب سهمیه المپیک 2016 برزیل به شمار می‌رود. از این رو، مسئولان فدراسیون برای ملی‌پوشان […]

اردوی مشترک تمرینی اعضای تیم ملی بوکس کشورمان در قزاقستان به دلیل مشکلات مالی فدراسیون لغو شد.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، تیم ملی بوکس، سال آینده مسابقات جهانی دوحه قطر را در پیش دارد که یکی از میدان‌های کسب سهمیه المپیک 2016 برزیل به شمار می‌رود. از این رو، مسئولان فدراسیون برای ملی‌پوشان حضور در اردوی مشترک تمرینی و بعد از آن شرکت در تورنمنتی 4 جانبه در این کشور را در نظر گرفته بودند که این برنامه برون‌مرزی به دلیل مشکلات مالی لغو شد.

این در حالی است که این اردو جایگزین اردوی بلغارستان شده بود. به این ترتیب، در طول حدود یک ماه، دومین برنامه برون مرزی تیم ملی بوکس کشورمان لغو شد تا اردونشینان فعلا در داخل کشور به تمرینات خود ادامه دهند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.