www.khabarrazmavar.ir

لیگ جهانی کاراته - دبی

شناسه خبر : ۰۹:۴۱ 1397/11/26

بهمن عسگری راهی مبارزه پایانی شد/۷ مدال در انتظار نمایندگان ایران

روز نخست از دومین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته با صعود هفت کاراته کای ایران به دیدار هایی نهایی و رده‌بندی همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، این دوره از مسابقات صبح امروز جمعه ۲۶ بهمن ماه با حضور ۸۳۷ کاراته کا از ۸۶ کشور به میزبانی امارات در دبی آغاز شد که بهمن عسگری به دیدار نهایی راه یافت. وی در وزن ۷۵- کیلوگرم پس از یک دور استراحت، ۲ بر صفر «جو کلاوای» از انگلیس دارنده برنز امیدهای اروپا را شکست داد و سپس ۵ بر صفر «لوگان داکوستا» از فرانسه را از پیش رو برداشت و در ادامه با برتری یک بر صفر مقابل «پاول آرتومونوف» از استونی راهی نیمه نهایی شد.

عسگری در این مرحله ۲ بر صفر «رافائل آقایف» آذربایجانی دارنده ۵ عنوان قهرمانی جهان را مغلوب کرد و فینالیست شد تا برای کسب مدال طلا روز یکشنبه با لوئیجی بوسا ایتالیایی دارنده یک طلا، ۲ نقره و یک برنز جهان دیدار کند.

در همین وزن علی اصغر آسیابری بعد از برتری ۶ بر ۲  مقابل «چون سووی» از چین تایپه، ۸ برصفر نتیجه را به لوئیجی بوسا ایتالیایی دارنده یک طلا، ۲ نقره و یک برنز جهان واگذار کرد و به جدول شانس مجدد رفت. وی در این گروه «روسلان یسماخانبت» از قزاقستان و «کن نیشیمورا» از ژاپن را شکست داد تا یکشنبه برای کسب مدال برنز با «توماس اسکات» آمریکایی مبارزه خواهد کرد.

فاطمه چالاکی، طراوت خاکسار، مجید حسن نیا، هامون درفشی پور، امیررضا میرزایی، علی اصغرآسیابری و دو تیم کاتای مردان ایران برای کسب مدال برنز مبارزه می کنند.

امروز سارا بهمنیار، فاطمه صادقی، نگین باقری و کاتای تیمی بانوان نیز از دور مسابقات حذف شدند.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.