www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۴۰ 1398/11/08

بهتری: قرار نیست معجزه‌ای در فدراسیون ورزش‌های رزمی رخ بدهد/ شائبه حمایت وزارت ورزش از من یک بحث تکراری است

رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی گفت: قرار نیست در فدراسیون معجزه‌ای رخ بدهد و همان روش سرپرست فدراسیون را پیگیری می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، یوسف بهتری پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی در پاسخ به شائبه‌های مبنی بر حمایت وزارت ورزش از او گفت: در همه مجامع برخی بحث‌های تکراری وجود دارد.

وی اظهار داشت: ابتدا از شهرام عظیمی که حدود هشت ماه سرپرستی فدراسیون را عهده دار بود، تشکر می‌کنم. قرار نیست در فدراسیون معجزه‌ای رخ بدهد و همان روش عظیمی را پیگیری می‌کنیم. رأی امروز نشان داد که همدلی وجود دارد و تلاش می‌کنیم تا فدراسیون را به شرایط بهتری برسانیم.

رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی در پاسخ به این سوال که کاهش سبک‌های فدراسیون ادامه خواهد داشت؟ عنوان کرد: قطعاً این مسیر با قدرت بیشتری دنبال می‌شود.

بهتری در خصوص حاضر نشدن نامزدها در انتخابات امروز گفت: این مسائل همیشه وجود دارد. اکنون فدراسیونی داریم که هنوز ثبت نام آن شروع نشده و برخی می‌گویند مهندسی است.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.