www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۰ 1400/02/27

بهتری خبر داد: برگزاری بیش از ۵۰ دوره آنلاین در فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی

رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، گفت: بیش از ۵۰ دوره فنی و مربیگری به صورت آنلاین در فدراسیون و در زمان کرونا برگزار شدند که در مجموع بیش از شش هزار گواهینامه و حکم صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، نشست یوسف بهتری و همایون خرم، رئیس و نایب رئیس فدراسیون، با دکتر مهدی علی نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

بهتری در این جلسه، گزارشی از عملکرد فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، در یکسال گذشته ارائه داد و گفت: هر چند به واسطه ویروس کرونا فعالیت فدراسیون در بُعد رقابتی محدود شد، اما در زمینه آموزش، بیش از ۵۰ دوره فنی و مربیگری به صورت آنلاین برگزار شدند که در مجموع بیش از شش هزار گواهینامه و حکم صادر گردید.

رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، مهم ترین برنامه بین المللی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی در شش ماهه اول سال را حضور در رقابتهای آسیایی در رشته های سامبو و پنچاک سیلات یاد کرد که در کشور ازبکستان برگزار می شود.

در این جلسه همچنین رئیس فدراسیون انجمن های رزمی از حمایت معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای در اختصاص زمینی در مجموعه ورزشی آزادی برای ساخت ساختمان اداری فدراسیون قدردانی کرد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار