www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۰۳ 1398/11/08

بهتری بدون رقیب و با ۳۶ رای رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی شد

مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون ورزش‌های رزمی صبح امروز (سه‌شنبه) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون ورزش‌های رزمی صبح امروز (سه‌شنبه) به ریاست دکتر مهدی علی‌نژاد سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته المپیک، محمدشروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی و شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار و یوسف بهتری با کسب 36 رای به مدت 4 سال رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی شد.

در حالی که در روزهای گذشته علیرضا خسروی، فرهنگ شادنیا و افشین هادی چگینی از حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های رزمی انصراف داده بودند، در مجمع امروز نیز سید عباس احمد پناهی، علی غفاری، محمد نوحی، عباس علی اکبری، منصور عبدی و محسن احمدی در مجمع حاضر نشدند تا رقابت تنها یوسف بهتری و رضا شیرین آبادی فراهانی کاندیدای ریاست این فدراسیون باشند.

بهتری در حالی با 36 رای از 41 رای ماخوذه به عنوان رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی انتخاب شد که با انصراف و عدم حضور 10 کاندیدای این فدراسیون در مجمع انتخاباتی فدراسیون، پیش از رای گیری نیز ریاست خود را قطعی کرده بود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.