www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۵۱ 1400/01/16

بهتری: آینده خوبی را برای MMA پیش بینی می کنم

رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی با بیان اینکه آینده خوبی را برای رشته هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران پیش بینی می کند، گفت: از این پس،جلوی فعالیت های غیررسمی را می گیریم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ؛ یوسف بهتری، درخصوص کسب مجوز رشته هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران گفت: فعالیت قانونمند این رشته در ایران آرزوی بسیاری از جوانان بود که می‌خواستند وارد این هنر رزمی شوند؛ اما راه آن را نمی‌دانستند، ما به خاطر استقبال گسترده از این رشته، تلاش کردیم تا مجوز فعالیت این رشته را از وزارت ورزش و جوانان بگیریم و خدارا شاکریم که در این مسیر موفق شدیم.

وی افزود: اکنون از فعالیت های غیررسمی هنرهای رزمی ترکیبی جلوگیری می شود تا استعدادهای ما در این رشته به هدر نروند و همه چیز روی اصول پیش برود. من آینده خوبی را برای این رشته پیش بینی می کنم و در آینده قهرمانان بزرگی را به دنیای رزمی معرفی می کنیم .

بهتری، خاطرنشان کرد: به طور حتم برای اینکه رشته هنرهای رزمی در ایران پیشرفت کند، از قهرمان بزرگی مانند امیر علی‌اکبری و همه کسانی که باعث آشنایی جوان‌ترها با این رشته شدند کمک می گیریم تا بتوانیم مسیر درستی را برای پیشرفت MMA انتخاب کنیم.

رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی، درخصوص انتخاب توحید بهتری به عنوان رئیس انجمن هنرهای رزمی ترکیبی اظهار داشت: ما باید شخصی را برای ریاست این رشته در ایران انتخاب می‌کردیم که تعلق سبکی به جایی نداشته باشد و از همین رو از توحید حقیقی‌خواستیم تا مسئولیت این رشته را در ایران بر عهده بگیرد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.