www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13:51 1400/01/16

بهتری: آینده خوبی را برای MMA پیش بینی می کنم

رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی با بیان اینکه آینده خوبی را برای رشته هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران پیش بینی می کند، گفت: از این پس،جلوی فعالیت های غیررسمی را می گیریم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ؛ یوسف بهتری، درخصوص کسب مجوز رشته هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران گفت: فعالیت قانونمند این رشته در ایران آرزوی بسیاری از جوانان بود که می‌خواستند وارد این هنر رزمی شوند؛ اما راه آن را نمی‌دانستند، ما به خاطر استقبال گسترده از این رشته، تلاش کردیم تا مجوز فعالیت این رشته را از وزارت ورزش و جوانان بگیریم و خدارا شاکریم که در این مسیر موفق شدیم.

وی افزود: اکنون از فعالیت های غیررسمی هنرهای رزمی ترکیبی جلوگیری می شود تا استعدادهای ما در این رشته به هدر نروند و همه چیز روی اصول پیش برود. من آینده خوبی را برای این رشته پیش بینی می کنم و در آینده قهرمانان بزرگی را به دنیای رزمی معرفی می کنیم .

بهتری، خاطرنشان کرد: به طور حتم برای اینکه رشته هنرهای رزمی در ایران پیشرفت کند، از قهرمان بزرگی مانند امیر علی‌اکبری و همه کسانی که باعث آشنایی جوان‌ترها با این رشته شدند کمک می گیریم تا بتوانیم مسیر درستی را برای پیشرفت MMA انتخاب کنیم.

رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی، درخصوص انتخاب توحید بهتری به عنوان رئیس انجمن هنرهای رزمی ترکیبی اظهار داشت: ما باید شخصی را برای ریاست این رشته در ایران انتخاب می‌کردیم که تعلق سبکی به جایی نداشته باشد و از همین رو از توحید حقیقی‌خواستیم تا مسئولیت این رشته را در ایران بر عهده بگیرد.

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.