www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۰۲ 1393/11/27

بهترین های جام پنجم تکواندوی آسیا معرفی شدند

در پایان پنجمین دوره جام باشگاههای تکواندوی آسیا، برترین ها معرفی شدند. به گزارش “رزم نیوز” ، پرونده پنجمین دوره جام باشگاههای تکواندوی آسیا (G1) با قهرمانی تیم شهرداری ورامین، نایب قهرمانی دانشگاه آزاد و سومی تیم مقاومت بسته شد. در پایان این رقابتها کمیته برگزاری اسامی بهترین های این دوره از مسابقات را اعلام […]

در پایان پنجمین دوره جام باشگاههای تکواندوی آسیا، برترین ها معرفی شدند.

به گزارش “رزم نیوز” ، پرونده پنجمین دوره جام باشگاههای تکواندوی آسیا (G1) با قهرمانی تیم شهرداری ورامین، نایب قهرمانی دانشگاه آزاد و سومی تیم مقاومت بسته شد.

در پایان این رقابتها کمیته برگزاری اسامی بهترین های این دوره از مسابقات را اعلام کرد که جام اخلاق به افغانستان الف اهداء شد، حسین احمد عبدالقادر از البصره عراق بعنوان بهترین سرپرست انتخاب شد. پیام خانلرخانی و فرزان عاشورزاده هر دو از شهرداری ورامین به عنوان بهترین مربی و بهترین تکواندوکار معرفی شدند و حسن خلیل از اردن و داود قارداشخانی از ایران عنوان بهترین داور را بدست آوردند.

در پنج دوره این مسابقات دانشگاه آزاد با سه عنوان قهرمانی و دو نایب قهرمانی پرافتخار ترین تیم است و شهرداری ورامین هم با یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی خود را به جمع بهترین ها رسانده است.

Tek-iran23

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.