www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۰۲ 1393/11/27

بهترین های جام پنجم تکواندوی آسیا معرفی شدند

در پایان پنجمین دوره جام باشگاههای تکواندوی آسیا، برترین ها معرفی شدند. به گزارش “رزم نیوز” ، پرونده پنجمین دوره جام باشگاههای تکواندوی آسیا (G1) با قهرمانی تیم شهرداری ورامین، نایب قهرمانی دانشگاه آزاد و سومی تیم مقاومت بسته شد. در پایان این رقابتها کمیته برگزاری اسامی بهترین های این دوره از مسابقات را اعلام […]

در پایان پنجمین دوره جام باشگاههای تکواندوی آسیا، برترین ها معرفی شدند.

به گزارش “رزم نیوز” ، پرونده پنجمین دوره جام باشگاههای تکواندوی آسیا (G1) با قهرمانی تیم شهرداری ورامین، نایب قهرمانی دانشگاه آزاد و سومی تیم مقاومت بسته شد.

در پایان این رقابتها کمیته برگزاری اسامی بهترین های این دوره از مسابقات را اعلام کرد که جام اخلاق به افغانستان الف اهداء شد، حسین احمد عبدالقادر از البصره عراق بعنوان بهترین سرپرست انتخاب شد. پیام خانلرخانی و فرزان عاشورزاده هر دو از شهرداری ورامین به عنوان بهترین مربی و بهترین تکواندوکار معرفی شدند و حسن خلیل از اردن و داود قارداشخانی از ایران عنوان بهترین داور را بدست آوردند.

در پنج دوره این مسابقات دانشگاه آزاد با سه عنوان قهرمانی و دو نایب قهرمانی پرافتخار ترین تیم است و شهرداری ورامین هم با یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی خود را به جمع بهترین ها رسانده است.

Tek-iran23

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.