www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۱۹ 1395/08/06

بن ایل داریوش در آوردگاه UFC مکزیکوسیتی

بن ایل داریوش فایتر سبک وزن UFC در مسابقات UFC Fight Night 98 مکزیکوسیتی قدم به هشت ضلعی خواهد گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسابقات The Ultimate Fighter Latin America 3 Finale یا همان UFC Fight Night 98 بامداد یکشنبه ۱۶ آبان ۹۵ به وقت ایران (شنبه شب ۵ نوامبر ۲۰۱۶ به وقت محلی) در پایتخت مکزیک برگزار خواهد شد. تیتر اصلی این رویداد مبارزه قهرمان سابق سبک وزن یعنی رافائل دوس آنجوس و تونی فرگوسن خواهد بود.

بن ایل داریوش نفر دهم رده بندی دسته سبک وزن UFC که طرفدارانش او را “بِنی” خطاب می کنند، برای بار سوم در سال جاری میلادی برای یو اف سی مبارزه خواهد کرد. داریوش ۲۷ ساله با رکورد ۱۳ پیروزی از ۱۵ مبارزه به مصاف رشید ماگومدوف از روسیه می رود.

ماگومدوف فایتر اهل داغستان روسیه است و به همین دلیل با لقب “کوهستانی” شناخته می شود. او ۳۲ سال دارد و نفر بیست و هفتم رنکنیگ دسته وزنی خود می باشد. رکورد حرفه ای او ۱۹ پیروزی از ۲۰ مبارزه است. اگر بخواهیم به طور خلاصه به ویژگی های ماگومدوف بپرداریم می توانیم به عملکرد خوب او در حالت تدافعی و حملات حساب شده از طرف وی اشاره کنیم. از این رو او رقیبی سرسخت برای مبارز ایرانی محسوب می شود اما بن ایل با تکیه بر سرعت و هوش همیشگی خود می تواند بر او غلبه کند.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.