www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۴۲ 1399/06/16

برگزاری جلسه آنلاین روسای فدراسیون‌های کوراش با فدراسیون جهانی

جلسه آنلاین روسای فدراسیون کوراش کشورهای مختلف با رئیس فدراسیون جهانی با تشریح برنامه های سال آینده و رونمایی از یک پروژه جدید همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جلسه آنلاین روسای فدراسیون کوراش کشورهای مختلف با حیدر فرمان رئیس فدراسیون جهانی همزمان با روز جهانی کوراش امروز یکشنبه ۱۶ آبان ماه(ششم سپتامبر) با خیر مقدم «حیدر فرمان» و با حضور روسای کمیته ملی المپیک ازبکستان و اندونزی به همراه ۶۲ رئیس فدراسیون کشورهای عضو از جمله امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو و کوراش کشورمان و کوروش خسرویار رئیس کمیسیون آمار و اطلاعات فدراسیون برگزار شد.

پس از سخنان حیدر فرمان، محمدرضا نصیری نژاد رئیس ایرانی کمیته فنی فدراسیون جهانی با توجه به لغو برنامه های سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس کرونا، برنامه های سال آینده میلادی را تشریح کرد. وی عنوان داشت که برگزاری مسابقات جوانان، نوجوانان و بزرگسالان جهان به میزبانی هند در جزیره گوا به همراه اجلاس و انتخابات قاره ای و جهانی در دستور کار قرار دارد.

نصیری نژاد در سخنان خود با رونمایی از کمیته «e-kurash» تاکید کرد که از این پس کلیه برنامه های آموزشی در دو بخش مربیگری و داوری توسط این کمیته ‌به صورت مجازی  اجرایی خواهد شد.

همچنین حیدر فرمان با ابراز امیدواری به توزیع واکسن کرونا از برگزاری بازیهای داخل سالن طی تاریخ‌های ۲۴ آوریل تا سوم می با حضور رشته کوراش خبر داد.

در نوبت عصر، وبینار مخصوص داوران و عوامل برگزاری با حضور ۹۸ شرکت کننده از کشورهای مختلف از جمله هفت نماینده از ایران برگزار شد.

خانم ها پاکرو و اسلامی از ایران نیز در این وبینار شرکت داشتند که برنامه های «ای کوراش» مسائل فنی داوری، سیستم جدید رنکینگ جهانی تشریح شد. قرار است بعد از عادی شدن شرایط کلیه رده بندی ها بر اساس همین رنکینگ انجام شود.

بر اساس تاکید دبیرکل فدراسیون جهانی برنامه های فدراسیون جهانی تا عادی شدن شرایط اجرایی نمی شود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.