www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۴۲ 1399/06/16

برگزاری جلسه آنلاین روسای فدراسیون‌های کوراش با فدراسیون جهانی

جلسه آنلاین روسای فدراسیون کوراش کشورهای مختلف با رئیس فدراسیون جهانی با تشریح برنامه های سال آینده و رونمایی از یک پروژه جدید همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جلسه آنلاین روسای فدراسیون کوراش کشورهای مختلف با حیدر فرمان رئیس فدراسیون جهانی همزمان با روز جهانی کوراش امروز یکشنبه ۱۶ آبان ماه(ششم سپتامبر) با خیر مقدم «حیدر فرمان» و با حضور روسای کمیته ملی المپیک ازبکستان و اندونزی به همراه ۶۲ رئیس فدراسیون کشورهای عضو از جمله امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو و کوراش کشورمان و کوروش خسرویار رئیس کمیسیون آمار و اطلاعات فدراسیون برگزار شد.

پس از سخنان حیدر فرمان، محمدرضا نصیری نژاد رئیس ایرانی کمیته فنی فدراسیون جهانی با توجه به لغو برنامه های سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس کرونا، برنامه های سال آینده میلادی را تشریح کرد. وی عنوان داشت که برگزاری مسابقات جوانان، نوجوانان و بزرگسالان جهان به میزبانی هند در جزیره گوا به همراه اجلاس و انتخابات قاره ای و جهانی در دستور کار قرار دارد.

نصیری نژاد در سخنان خود با رونمایی از کمیته «e-kurash» تاکید کرد که از این پس کلیه برنامه های آموزشی در دو بخش مربیگری و داوری توسط این کمیته ‌به صورت مجازی  اجرایی خواهد شد.

همچنین حیدر فرمان با ابراز امیدواری به توزیع واکسن کرونا از برگزاری بازیهای داخل سالن طی تاریخ‌های ۲۴ آوریل تا سوم می با حضور رشته کوراش خبر داد.

در نوبت عصر، وبینار مخصوص داوران و عوامل برگزاری با حضور ۹۸ شرکت کننده از کشورهای مختلف از جمله هفت نماینده از ایران برگزار شد.

خانم ها پاکرو و اسلامی از ایران نیز در این وبینار شرکت داشتند که برنامه های «ای کوراش» مسائل فنی داوری، سیستم جدید رنکینگ جهانی تشریح شد. قرار است بعد از عادی شدن شرایط کلیه رده بندی ها بر اساس همین رنکینگ انجام شود.

بر اساس تاکید دبیرکل فدراسیون جهانی برنامه های فدراسیون جهانی تا عادی شدن شرایط اجرایی نمی شود.

آخرین اخبار

آموزش شگردهای مبارزه
آموزش شگردهای مبارزه
از تکنیک ضربه زدن به ساق پای حریف استفاده کن تا فرصتی برای حمله با دست‌هات پیدا کنی
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.