www.khabarrazmavar.ir

تکواندو قهرمانی جهان؛

شناسه خبر : 14957 ۲۱:۳۱ ۱۳۹۸/۰۲/۲۷

برنامه ۳ تکواندوکار ایران در روز چهارم

قرعه‌کشی مبارزات روز سوم از رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان انجام و سه تکواندوکار ایران رقبای خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، در ادامه بیست و چهارمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان که به میزبانی انگلستان در منچستر جریان دارد فردا شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه مبارزات اوزان ۵۳- و ۶۷- کیلوگرم زنان و ۶۳- و ۸۰- کیلوگرم مردان پیگیری می‌شود که تیم ایران در وزن ۵۳- کیلوگرم نماینده‌ای نخواهد داشت اما کیمیا همتی در وزن ۶۷- کیلوگرم، سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم و مهران برخورداری در وزن ۸۰- کیلوگرم نمایندگان ایران هستند.

در وزن ۶۷- کیلوگرم زنان کیمیا همتی دور نخست به مصاف «آکوستا هررا» از کوبا می‌رود و در صورت برتری با «لورن ویلیامز» از کشور میزبان پیکار خواهد کرد. در این وزن ۴۹ تکواندکار به رقابت خواهند پرداخت.

سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم که ۸۱ تکواندوکار وزنکشی کرده اند دور نخست «کریستوفر سابیچ» از لبنان را پیش رو دارد و در ادامه به مصاف برنده مبارزه عربستان و بلاروس می‌رود.

در وزن ۸۰- کیلوگرم در اولین دیدار به مصاف «آدریانو اورال» از مکزیک می‌رود و در ادامه با برنده دیدار ترینداد و توباگو خواهد رفت. در این وزن ۷۲ تکواندکار به رقابت خواهند پرداخت.

برای تیم ملی ایران تا کنون مهلا مؤمن زاده یک نشان نقره و آرمین هادی پور یک نشان برنز کسب کرده‌اند. پریسا جوادی، اکرم خدابنده، محمد حسن پلنگ افکن، ناهید کیانی و امیرمحمد بخشی هم از دور مسابقات حذف شده‌اند.

این دوره از مسابقات با حضور ۹۷۵ تکواندوکار از ۱۵۰ کشور به میزبانی انگلستان در منچستر جریان دارد.

آخرین اخبار

کابوی خلع سلاح شد!
کابوی خلع سلاح شد!
جاستین گِیجی با ناک اوت فنی در همان راند نخست دونالد سرونی را مغلوب کرد.