www.khabarrazmavar.ir

کرونا همچنان مانع بزرگ است؛

شناسه خبر : ۱۲:۵۶ 1399/05/06

برنامه صدور روادید نماینده ایران در دستور کار سفارت سوئیس

سفارت سوئیس در تهران پروسه صدور روادید برای تیم ایرانی جودو جهت حضور در دادگاه بین‌المللی حکمیت ورزش را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، شیوع ویروس کرونا و ورود موج دوم آن به قاره سبز باعث تعطیلی سفارتخانه‌ها و صادر نشدن روادید شده بود، هیأت اعزامی ایران برای حضور در دادگاه حکمیت ورزش با مشکل مواجه شده بود. از همین رو فدراسیون جودو پس از هماهنگی با وزارت ورزش از وزارت امور خارجه به همین منظور درخواست کمک کرد.

بر همین اساس وزارت امور خارجه وارد جریان شد و پروسه دریافت روادید از سوی سفارت سوئیس در تهران وارد مرحله اجرایی شد. هیأت اعزامی ایران در انتظار اعلام وقت مصاحبه هستند تا با حضور در سفارت مدارک خود را ارائه دهند.

این می‌تواند خبر خوبی برای جودو ایران باشد تا تیم اعزامی ایران بتواند با سفر به لوزان و حضور در جلسه رسیدگی به پرونده ایران، از حقانیت ورزش کشور دفاع کند.

این جلسه ۲۶ شهریورماه در لوزان سوئیس برگزار خواهد شد و هیأت اعزامی ایران متشکل از میراسماعیلی، داورزنی، سجادی، زارعیان به همراه وکیل و دستیار در این جلسه حضور خواهند داشت.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.