www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۹ 1401/07/20

برنامه اعزام تیم ملی بوکس به قهرمانی آسیا اردن

تیم ملی بوکس ایران در تاریخ ۸ آبان ۱۴۰۱ عازم مسابقات قهرمانی آسیا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تیم ملی بوکس ایران این روزها به واسطه برگزاری اردوی مشترک با تیم می عراق، در حال آماده شدن برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا است. اردوی تدارکاتی که بعد از تمرینات مشترک ملی‌پوشان با تیم ملی هند در تهران آغاز شده است.

طبق برنامه مشخص شده بوکسورهای ایران روز ۸ آبان ۱۴۰۱ تهران را به مقصد اردن ترک خواهند کرد تا از روز ۱۰ آبان برابر حریفان خود به روی رینگ بروند. مسابقاتی که پیش از این قرار بود ۲۹ مهر تا ۸ ابان برگزار شود.

این مسابقات در ۱۳ وزن برگزار خواهد شد و طبق آخرین اخبار منتشر شده از اردوی تیم ملی، بوکسورهای ایران در ۱۲ وزن روی رینگ این تورنمنت قاره کهن می‌روند. البته فعلا ترکیب نهایی ملی پوشان برای حضور در این رویداد مهم مشخص نیست و تا دو یا نهایتا سه روز آینده لیست نهایی مشخص خواهد شد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.