www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10:34 1400/01/21

برشی: فدراسیون انجمن های ورزشی های رزمی، بهترین متولی برای MMA در ایران است

رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان البرز گفت: فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی بهترین گزینه برای تحت پوشش قرار دادن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود که خداراشاکریم این اتفاق بزرگ، رخ داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، فریبرز برشی اظهار داشت: از شنیدن خبر قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، بسیار خوشحال شدم و این مهم، با تلاش های مهندس بهتری، رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، همایون خرم و علیرضا نصیری، نایب رئیس و دبیر فدراسیون به دست آمده است که از آنها سپاسگزارم.

وی در ادامه تصریح کرد: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، باعث می شود تا راه برای مربیان سودجو که از اعتماد شاگردهایشان سواستفاده می کردند و مبالغ بسیار زیادی از آنها می گرفتند، بسته شود، متاسفانه در گذشته چون این رشته قانونی نبود، افراد فاقد صلاحیت، در آن به فعالیت می پرداختند و مسابقاتی که برگزار می شد، به صورت زیرزمینی بودند که نه شرایط برگزاری، نه کادر داوری و …  هم تراز با مسابقات قانونی نبود.

برشی، خاطرنشان کرد: به نظر من فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، بهترین متولی برای تحت پوشش قرار دادن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران است که می تواند به اوضاع آن در کشور سامان بدهد و قوانین، اعزام ها، وضعیت مسابقات، مربیان و داوران به شکل اصولی، نظم بگیرد.

رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان البرز در بخش دیگری از صحبت های خود درخصوص برنامه های این استان در سال 1400 گفت: ما دو جلسه به همراه روسای هیئت های استان برگزار کردیم و در حال برنامه ریزی هستیم تا سال جدید را با عملکردی عالی به اتمام برسانیم، ضمن اینکه اگر شرایط کرونا اجازه دهد، تمایل داریم که میزبان مسابقات بین المللی باشیم، زیرا امکانات برگزاری را در استان البرز داریم، در این خصوص با مهندس بهتری در حال رایزنی هستیم و پیشنهاد آن را مطرح کرده ایم .

آخرین اخبار

میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
مدیر تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، تلاش این فدراسیون برای حل مشکل بیمه مربیان و داوران را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: از آنجا که مربیگری جزو مشاغل سخت محسوب می شود بهتر است سن بازنشستگی آن به 20 سال کاهش یابد.
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه ای به مدیرکل ورزش و جوانان استانها اعلام کرد که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت زیرزمینی فاقد مجوز هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) برخورد جدی و قانونی صورت پذیرد.