www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۰:۱۱ 1394/01/04

برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان؛ اردوی تیم ملی تکواندو از امروز آغاز می‌شود

نخستین مرحله از تمرینات تیم ملی تکواندو برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان از امروز با حضور ۱۴ تکواندوکار در خانه تکواندو آغاز شد. به گزارش “رزم نیوز” ، تیم ملی تکواندو ایران که برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان آماده می‌شود، دور جدید تمرینات خود را برای حضور در این دوره از رقابتها از امروز سه‌شنبه زیر […]

نخستین مرحله از تمرینات تیم ملی تکواندو برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان از امروز با حضور ۱۴ تکواندوکار در خانه تکواندو آغاز شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، تیم ملی تکواندو ایران که برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان آماده می‌شود، دور جدید تمرینات خود را برای حضور در این دوره از رقابتها از امروز سه‌شنبه زیر نظر بیژن مغانلو در خانه تکواندو آغاز شد.

برای حضور در این تمرینات آرمین هادی‌پور، محمد کاظمی، فرزان آشورزاده، ابوالفضل یعقوبی، محمد باقری معتمد، مهرداد نورمحمدی، بهنام اسبقی، علیرضا نصرآزادنی، مسعود حجی‌‎زواره، فرزاد عبداللهی، سیدمحمد رفیعی، مهدی خدابخش، امید عمیدی، مرتضی شیری و سجاد مردانی از سوی کادر فنی به اردوی آماده‌سازی دعوت شدند.

تیم ملی تکواندو که طی روزهای پایانی سال در تورنمنت بین‌المللی هلند موفق به کسب ۱۰ مدال رنگارنگ شد، قرار بود قبل از رقابتهای قهرمانی جهان به مسابقات کشورهای اسلامی اعزام شود که به دلیل تعویق این رقابتها، تمرینات خود را تا قبل از مسابقات جهانی در تهران دنبال می‌کند.

بیست و دومین دوره رقابتهای  قهرمانی جهان طی روزهای ۲۲ تا ۲۸ اردیبهشت ماه به میزبان روسیه در چیلابینسک برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.