www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۲۶ 1393/11/20

با رأی قاطع اعضای‌ مجمع؛ علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشوی غرب و آسیای‌ میانه شد

در این مجمع مهدی علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشوی ایران، نایب رئیس‌آسیا و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی با رای تمامی اعضا به عنوان نخستین رئیس فدراسیون تازه تاسیس غرب و آسیای میانه انتخاب شد. فدراسیون ووشوی غرب و آسیایی میانه تاسیس و مهدی علی‌نژاد به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد. به گارش “رزم نیوز” […]

در این مجمع مهدی علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشوی ایران، نایب رئیس‌آسیا و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی با رای تمامی اعضا به عنوان نخستین رئیس فدراسیون تازه تاسیس غرب و آسیای میانه انتخاب شد.

فدراسیون ووشوی غرب و آسیایی میانه تاسیس و مهدی علی‌نژاد به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.

به گارش “رزم نیوز” ، نخستین مجمع فدراسیون ووشو غرب و آسیایی‌میانه یکشنبه شب در اتاق بازرگانی استان سیستان و بلوچستان با حضور مسئولان فدراسیون‌های ایران، ازبکستان، قزاقستان، ترکمنستان، یمن، عراق، لبنان و سوریه برگزار شد.

در این مجمع مهدی علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشوی ایران، نایب رئیس آسیا و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی با رأی تمامی اعضا به عنوان نخستین رئیس فدراسیون تازه تاسیس غرب و آسیای میانه انتخاب شد. محمدرضا پورغلامی نژاد نیز به عنوان دبیرکل انتخاب شد.

روشن گانیف از ازبکستان و حسین درویش از عراق نواب‌رئیس این فدراسیون و یازمراد آنامورادف از ترکمنستان، محمد راوه از یمن و جورج انیسر از لبنان به عنوان اعضای هیات‌رئیسه انتخاب شدند.

از سوی دیگر، الکساندر رادونسف از قزاقستان به عنوان رئیس کمیته‌فنی انتخاب شد. محمدعلی از سوریه هم سمت نایب‌رئیسی این کمیته را از آن خود کرد.

چندی پیش مسئولان فدراسیون ووشوی آسیا از مهدی علی‌نژاد خواسته بودند تا فدراسیون غرب و آسیایی‌میانه را تشکیل و آن را جایگزین فدراسیون غرب‌آسیا کند.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.