www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۲۶ 1393/11/20

با رأی قاطع اعضای‌ مجمع؛ علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشوی غرب و آسیای‌ میانه شد

در این مجمع مهدی علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشوی ایران، نایب رئیس‌آسیا و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی با رای تمامی اعضا به عنوان نخستین رئیس فدراسیون تازه تاسیس غرب و آسیای میانه انتخاب شد. فدراسیون ووشوی غرب و آسیایی میانه تاسیس و مهدی علی‌نژاد به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد. به گارش “رزم نیوز” […]

در این مجمع مهدی علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشوی ایران، نایب رئیس‌آسیا و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی با رای تمامی اعضا به عنوان نخستین رئیس فدراسیون تازه تاسیس غرب و آسیای میانه انتخاب شد.

فدراسیون ووشوی غرب و آسیایی میانه تاسیس و مهدی علی‌نژاد به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.

به گارش “رزم نیوز” ، نخستین مجمع فدراسیون ووشو غرب و آسیایی‌میانه یکشنبه شب در اتاق بازرگانی استان سیستان و بلوچستان با حضور مسئولان فدراسیون‌های ایران، ازبکستان، قزاقستان، ترکمنستان، یمن، عراق، لبنان و سوریه برگزار شد.

در این مجمع مهدی علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشوی ایران، نایب رئیس آسیا و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی با رأی تمامی اعضا به عنوان نخستین رئیس فدراسیون تازه تاسیس غرب و آسیای میانه انتخاب شد. محمدرضا پورغلامی نژاد نیز به عنوان دبیرکل انتخاب شد.

روشن گانیف از ازبکستان و حسین درویش از عراق نواب‌رئیس این فدراسیون و یازمراد آنامورادف از ترکمنستان، محمد راوه از یمن و جورج انیسر از لبنان به عنوان اعضای هیات‌رئیسه انتخاب شدند.

از سوی دیگر، الکساندر رادونسف از قزاقستان به عنوان رئیس کمیته‌فنی انتخاب شد. محمدعلی از سوریه هم سمت نایب‌رئیسی این کمیته را از آن خود کرد.

چندی پیش مسئولان فدراسیون ووشوی آسیا از مهدی علی‌نژاد خواسته بودند تا فدراسیون غرب و آسیایی‌میانه را تشکیل و آن را جایگزین فدراسیون غرب‌آسیا کند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.