www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۵۰ 1394/04/18

با حضور 180 قاری ورزشکار و به همت هیات کاراته استان تهران؛ دومین دوره محفل انس با قرآن برگزار شد

دومین دوره مسابقات قرآن و محفل انس با قرآن ویژه ورزشکاران شنبه شب گذشته و به همت هیات کاراته استان تهران برگزار شد. به گزارش رزم نیوز به نقل از سایت هیات کاراته استان تهران، همزمان با ماه نزول قرآن و در آستانه لیالی قدر، دومین دوره مسابقات قرائت قرآن ویژه ورزشکاران به میزبانی هیات […]

دومین دوره مسابقات قرآن و محفل انس با قرآن ویژه ورزشکاران شنبه شب گذشته و به همت هیات کاراته استان تهران برگزار شد.

به گزارش رزم نیوز به نقل از سایت هیات کاراته استان تهران، همزمان با ماه نزول قرآن و در آستانه لیالی قدر، دومین دوره مسابقات قرائت قرآن ویژه ورزشکاران به میزبانی هیات کاراته شمال غرب در مسجد هدایت برگزار شد.

این محفل معنوی در شرایطی برگزار شد که حضور “حمید رضا گرشاسبی” مدیرکل ورزشی استان تهران، “محسن آشوری” دبیر فدراسیون کاراته و “محمد مهدی عطایی” رئیس هیات کاراته استان تهران باعث ایجاد اشتیاق و دلگرمی شرکت کنندگان و مسئولان برگزاری این محفل شد. علاوه بر گرشاسبی و عطایی، جمعی از مسئولان وزارت ورزش و جوانان، روسای ادارات و هیات های ورزشی استان تهران، مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون کاراته، مسئولان بسیج ورزشکاران، روسای هیات ها، مسئولان کمیته ها و روسای سبک های کاراته و همچنین خانواده ورزشکاران نیز در این مراسم معنوی حضور داشتند.

حضور 183 قاری قرآن که در دو بخش حفظ و قرائت با هم به رقابت پرداختند، شبی به یاد ماندنی در مسجد هدایت رقم زد.

این محفل نورانی با مسابقات قرآن آغاز شد و سپس قاریان و میهمانان، در صفوفی به هم پیوسته نماز جماعت را به جای آوردند و پس از آن بر سر سفره احسان افطار کردند. حسن ختام این مراسم نیز اهدای جوایزی از سوی مسئولان هیات کاراته استان تهران و هیات کاراته شمال غرب به نفرات برتر و همچنین اهدای لوح یادبود به شرکت کنندگان در این رقابت بود.

پس از اهدای جوایز برگزیدگان این رقابت، مسئولان کاراته پایتخت با اهدای لوح تقدیر از احمد علمایی و سید سعید موسوی، رئیس و عضو کمیته فرهنگی مساجد فدراسیون و هیات کاراته که در هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم تمام تلاش خود را به کار بستند، تجلیل به عمل آوردند.

در این رقابت معنوی و در بخش حفظ کلام الله مجید، محمدجواد رضازاده، نادعلي خليلي، محمدحسين بهمن آبادي و سيد محمدماهان موسوي رتبه هاي اول تا سوم رده نوجوانان را کسب کردند و در رده سنی بزرگسالان نیز محمد محمد شيرازي و محمدنبي عظيمي حائز رتبه برتر شدند.

در بخش قرائت نیز محمدحسن تقديري و محمد حسين پاس بين در رده سنی نوجوانان و حبيب احمدي، حامد ديلمقانيان، سيدحسن امام در رده بزرگسالان موفق به کسب مقام در این رقابت شدند.

آخرین اخبار