www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10:51 1398/07/14

با برگزاری هشت دیدار؛ لیگ برتر تکواندو فردا آغاز می شود

فصل جدید رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور با برگزاری هشت دیدار از هفته‌های اول و دوم در خانه تکواندو آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این دوره از مسابقات با عنوان جام خلیج فارس یادواره شهید «عبدالکریم کجبافی» فردا دوشنبه ۱۵ مهرماه به میزبانی فدراسیون تکواندو و در خانه تکواندو آغاز می شود.

در هفته نخست کن به مصاف فرمانیه می رود، دانشگاه آزاد اسلامی نایب قهرمان دوره قبل با پالایش نفت آبادان دیدار می کند و در سومین مبارزه شهرداری ورامین قهرمان فصل قبل به مصاف یزدان می رود. در ادامه شاگردان سلطانی در پاس قوامین برابر کانون مهاجر می ایستند و صنعت مس کرمان نیز در این هفته استراحت دارد.

در هفته دوم کن با پالایش نفت آبادان، دانشگاه آزاد اسلامی با کانون تکواندوکاران مهاجر، پاس قوامین با مس کرمان، یزدان با فرمانیه مبارزه می کنند. شهرداری ورامین در این هفته با قرعه استراحت رو به رو است.

آخرین اخبار

مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
از سن 8 سالگی رزمی را شروع کرد و از سال 1380 در مسابقات استانی و کشوری شرکت کرد و درسال 1383 به تیم ملی فول تکواندو ایران دعوت شد. در سال 1386 قهرمان جهان در کشور ترکیه در رشته فول کنتاکت و کیک بوکسینگ شد و کمربند طلایی مسابقات را نیز کسب کرد و در سال 1387 قهرمان مسابقان آسیایی در کشور تاجیکستان شد. مهیار قاسمی دارای مدرک فوق لیسانس الکترونیک نیز هست.