www.khabarrazmavar.ir

رئیس فدراسیون انجمن ورزشهای رزمی:

شناسه خبر : ۱۵:۱۳ 1399/09/22

باید جواب دندان‌شکنی به یاوه گویی‌های اردوغان بدهیم

رئیس فدراسیون انجمن‌ ورزشهای رزمی اظهارات رئیس جمهور ترکیه را نابخردانه تعبیر کرد و عنوان داشت در همه موارد تابع تصمیم رهبر معظم انقلاب هستیم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن ورزشهای رزمی به خبرگزاری مهر گفت: اظهارات اخیر اردوغان ناشی از عدم وجود کوچک‌ترین وجهه و جایگاه وی در بین امرای اسلام است. چرا که ام القرای اسلام در حال حاضر ایران عزیز و رهبر فرزانه انقلاب است و ایشان است که با اشاره ابرویی جهان اسلام را به حرکت در می‌آورد و اردوغان برای اینکه نامش محو نشود بعضی اوقات ریشی می‌جنباند و سرفه ای می‌کند که من هم هستم.

وی ادامه داد: اینکه ایران بزرگ یک روزی تمایل به بازپس گیری اراضی از دست رفته‌اش را داشته باشد به اراده رهبر معظم انقلاب و تصمیم مسئولین بستگی دارد و در این صورت در این مسئله هیچ نقطه اشتراکی با عثمانی نداریم و این مسئله کاملاً داخلی است.

بهتری در پایان گفت: چیزی که از نمایندگان محترم آذری زبان انتظار می‌رود یک جواب دندان شکن به یاوه گویی‌های اردوغان است تا متوجه شود که «آذربایجان اویاخدی، انقلابا دایاخدی».

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.