www.khabarrazmavar.ir

رئیس فدراسیون انجمن ورزشهای رزمی:

شناسه خبر : 15:13 1399/09/22

باید جواب دندان‌شکنی به یاوه گویی‌های اردوغان بدهیم

رئیس فدراسیون انجمن‌ ورزشهای رزمی اظهارات رئیس جمهور ترکیه را نابخردانه تعبیر کرد و عنوان داشت در همه موارد تابع تصمیم رهبر معظم انقلاب هستیم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن ورزشهای رزمی به خبرگزاری مهر گفت: اظهارات اخیر اردوغان ناشی از عدم وجود کوچک‌ترین وجهه و جایگاه وی در بین امرای اسلام است. چرا که ام القرای اسلام در حال حاضر ایران عزیز و رهبر فرزانه انقلاب است و ایشان است که با اشاره ابرویی جهان اسلام را به حرکت در می‌آورد و اردوغان برای اینکه نامش محو نشود بعضی اوقات ریشی می‌جنباند و سرفه ای می‌کند که من هم هستم.

وی ادامه داد: اینکه ایران بزرگ یک روزی تمایل به بازپس گیری اراضی از دست رفته‌اش را داشته باشد به اراده رهبر معظم انقلاب و تصمیم مسئولین بستگی دارد و در این صورت در این مسئله هیچ نقطه اشتراکی با عثمانی نداریم و این مسئله کاملاً داخلی است.

بهتری در پایان گفت: چیزی که از نمایندگان محترم آذری زبان انتظار می‌رود یک جواب دندان شکن به یاوه گویی‌های اردوغان است تا متوجه شود که «آذربایجان اویاخدی، انقلابا دایاخدی».

آخرین اخبار

تصویر فلوید روی کمربند WBC
تصویر فلوید روی کمربند WBC
شورای بوکس جهانی به طور رسمی اعلام کرد که زین پس تصویر اسطوره بی شکست بوکس جهان روی کمربندهای این سازمان قرار خواهد گرفت‌.
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.