www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۴۴ 1399/06/29

بازگشت گلوری با دو مبارزه دیدنی!

بدر هاری و بنجامین آدگبویی برای دریافت تایتل شات سنگین وزن به مصاف هم می روند‌/ دومبه و گرونهارت در نبرد سومشان برای قهرمانی دسته ولترویت خواهند جنگید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سازمان ‘گلوری کیک بوکسینگ’ با انتشار بیانیه ای رسمی از زمان بازگشت رویدادهایش رونمایی کرد.

بر این اساس گلوری جدید، با رویداد GLORY 76 به تاریخ شنبه ۱۷ آبان ۹۹ (7 نوامبر 2020) باز می گردد. در تیتر این رویداد بدر هاری اسطوره کیک بوکسینگ و نفر سوم رنکینگ دسته سنگین وزن و بنجامین آدگبویی نفر دوم جدول مدعیان این دسته برای به دست آوردن تایتل شات بعدی سنگین وزن به مصاف یکدیگر می روند.

در مبارزه پیش از نبرد اصلی این رویداد هم شاهد مبارزه عنوان قهرمانی دسته ولترویت (۷۷ کیلوگرم) بین قهرمان این دسته یعنی سدریک دومبه و قهرمان موقت یعنی مورثل گرونهارت خواهیم بود. این دو مبارز تا پیش از این دو مرتبه سابقه تقابل برابر یکدیگر را داشته اند که سهم هر کدام یک پیروزی و یک شکست بوده و جدال سوم آنها هم از حساسیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. چراکه به جز مسئله قهرمانی، این دو از مدت ها قبل در رسانه های اجتماعی جنگ روانی بسیاری علیه یکدیگر به راه انداختند و حالا باید منتظر تسویه حساب آنها در رینگ باشیم.

فایت کارت کامل این رویداد به زودی از جانب سازمان منتشر خواهد شد‌.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.