www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14:44 1399/06/29

بازگشت گلوری با دو مبارزه دیدنی!

بدر هاری و بنجامین آدگبویی برای دریافت تایتل شات سنگین وزن به مصاف هم می روند‌/ دومبه و گرونهارت در نبرد سومشان برای قهرمانی دسته ولترویت خواهند جنگید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سازمان ‘گلوری کیک بوکسینگ’ با انتشار بیانیه ای رسمی از زمان بازگشت رویدادهایش رونمایی کرد.

بر این اساس گلوری جدید، با رویداد GLORY 76 به تاریخ شنبه ۱۷ آبان ۹۹ (7 نوامبر 2020) باز می گردد. در تیتر این رویداد بدر هاری اسطوره کیک بوکسینگ و نفر سوم رنکینگ دسته سنگین وزن و بنجامین آدگبویی نفر دوم جدول مدعیان این دسته برای به دست آوردن تایتل شات بعدی سنگین وزن به مصاف یکدیگر می روند.

در مبارزه پیش از نبرد اصلی این رویداد هم شاهد مبارزه عنوان قهرمانی دسته ولترویت (۷۷ کیلوگرم) بین قهرمان این دسته یعنی سدریک دومبه و قهرمان موقت یعنی مورثل گرونهارت خواهیم بود. این دو مبارز تا پیش از این دو مرتبه سابقه تقابل برابر یکدیگر را داشته اند که سهم هر کدام یک پیروزی و یک شکست بوده و جدال سوم آنها هم از حساسیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. چراکه به جز مسئله قهرمانی، این دو از مدت ها قبل در رسانه های اجتماعی جنگ روانی بسیاری علیه یکدیگر به راه انداختند و حالا باید منتظر تسویه حساب آنها در رینگ باشیم.

فایت کارت کامل این رویداد به زودی از جانب سازمان منتشر خواهد شد‌.

آخرین اخبار

خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
حبیب نورماگومدوف و جاستین گیجی در مهمترین مبارزه رویداد یو اف سی ۲۵۴ به مصاف یکدیگر رفتند و حبیب در راند دوم با سابمیشن کار گیجی را تمام کرد و ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۹-۰ رسانید.
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.