www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۲۱ 1401/06/07

بازگشت کانر مک گرگور به سبک وزن / مبارزه احتمالی با دیاز

مربی کانر از بازگشت شاگردش به دسته ی سبک وزن و مبارزه احتمالی با دیاز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، «جان کاوانا» مربی کانر مک گرگور گفت که کاهش وزن اسطوره یو اف سی زیاد سخت نخواهد بود و او بزودی به هشت ضلعی باز خواهد گشت.

بنابراین به نظر میرسد اگر ایرلندی پر طرفدار به دسته سبک وزن 155 پوندی UFC بازگردد، باید تلاش بیشتری برای کاهش وزن داشته باشد؛ اما مربی او، جان کاوانا، فکر می‌کند که شاگردش می‌تواند این کار را انجام دهد، زیرا قبلا چندین بار مک گرگور را دیده است که بدنش را تغییر داده است.

کاوانا در این باره گفت: «فکر نمی‌کنم صادقانه بگوییم کار سختی نیست! او در گذشته کاهش وزن بسیار چشمگیری داشته است. به نظر می رسد 155 پوند با هیکل او مطابقت دارد، در حال حاضر بله، دسته «سبک وزن» بیشتر مناسب است، اما در تابستان آینده که آماده بازگشت است، وزن او دوباره پایین خواهد آمد.»

هنوز مشخص نیست که مک گرگور پس از بازگشت با چه کسی روبرو می شود، اما مربی وی ،«دیاز» را گزینه احتمالی می داند. او گفت: من فقط برای دیدن او در آنجا هیجان زده هستم. این همیشه یک موقعیت بزرگ است، چیزی شبیه به مبارزه مک گرگور نیست. واقعاً مهم نیست که نامی را بگویید و هیجان انگیز است، اما احتمالاً سه گانه دیاز مورد علاقه طرفداران خواهد بود.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.