www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۸ 1401/08/15

بازدید پولادگر از اردوی تیم ملی تکواندو پیش از اعزام به قهرمانی جهان

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و رییس سابق فدراسیون تکواندو از اردوی تیم ملی پیش از اعزام به رقابتهای قهرمانی جهان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با حضور در محل فدراسیون تکواندو ضمن دیدار و گفتگو با هادی ساعی رئیس فدراسیون، از اردوی تیم ملی اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان نیز بازدید کرد.

در این دیدار بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو ابتدا گزارشی از وضعیت تمرینی بازیکنان و شرایط روحی و جسمانی شان پیش از اعزام به رقابت های قهرمانی جهان ارائه کرد.

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو نیز در ادامه  بیان کرد: تعدادی از بازیکنان تیم ملی محصل هستند و در کنار تحصیل، تکواندو را به شکل حرفه‌ای دنبال کرده‌اند و به تیم ملی رسیدند. ۳ بازیکن از رده سنی نوجوانان به تیم ملی بزرگسالان تزریق شده‌اند و با شکست دادن حریفان مدعی خود راهی رقابتهای قهرمانی جهان می‌شوند. تیم جوان شده است و همه با انگیزه بالا به دنبال موفقیت هستند.

در ادامه معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان طی سخنانی گفت:  طبق صحبت های ساعی چند بازیکن محصل هستند که جای خوشحالی دارد. بازیکنان باید بدانند رقابتهای قهرمانی جهان مکزیک مسیر بسیار مهمی برای رسیدن به رقابتهای المپیک پاریس است و قطعا درخشش در این رویداد راه را هموار می‌کند.

او ادامه داد: به یاد دارم میرهاشم حسینی به دلیل صادر نشدن ویزای منچستر امتیازات این رویداد را از دست داد و نهایتا در چند تورنمنت شرکت کرد تا این امتیازات را جبران کند، بنابراین باید این رقابت مهم جدی گرفته شود تا با سکونشینی راه برای موفقیت هموار گردد. برای همه ملی‌پوشان آرزوی موفقیت و درخشش دارم.

پولادگر در این دیدار از بخش‌های تازه تاسیس و در دست احداث فدراسیون نیز بازدید کرد.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.