www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۴۲ 1400/01/10

بازدید معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای از اردوی تیم بوکس جوانان

دکتر مهدی علی‌نژاد با حضور در سالن حاج احمد ناطق‌نوری از تمرینات تیم بوکس جوانان ایران بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، اردوی تیم بوکس جوانان امروز (سه‌شنبه ۱۰ فروردین ماه) در حالی پیگیری شد که معاون معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای از تمرینات این تیم بازدید کرد.

 مهدی‌ علی‌نژاد ضمن بازدید از تمرینات تیم اعزامی به رقابت‌های قهرمانی جهان لهستان دقایقی با بوکسورها و کادرفنی به صحبت پرداخت.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای ضمن تبریک سال نو گفت: باید تا آخرین نفس بجنگید  و فعل خواستن را برای پیروزی صرف کنید. نام حریفان برایتان مهم نباشد و به این باور برسید که هیچکس از شما بهتر نیست.

وی افزود: باید مدال جهانی را برای خود تصور کنید و با تلاش و پشتکار و مدد گرفتن از ائمه اطهار می‌توانید بهترین نتیجه را بگیرید.

علی‌نژاد در ادامه تصریح کرد: شما به عنوان سربازان ایران باید در رینگ جهانی لهستان بجنگید. از خداوند کمک بخواهید و مطمئن باشید با توصیه‌های کادرفنی و غیرت خودتان می‌توانید رقیبان را شکست دهید.

وی خاطرنشان کرد: پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخار بزرگی است و از فرصتی که خداوند به شما داده نهایت بهره را ببرید. اصلا مهم نیست چه قرعه‌ای پیش روی شما باشد، بر این موضوع باور داشته باشید که بقیه تیمها باید از رویارویی با شما بترسند.

در ادامه هم حسین ثوری رئیس و حمیدرضا قبایی‌زاده دبیر فدراسیون از حمایت‌های علی‌نژاد قدردانی کردند.

همچنین رضا مهدی‌پور سرمربی تیم جوانان هم توضیحاتی در خصوص روند تمرینات تیم خود ارائه داد.

کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی وزارت وررش و جوانان هم در این بازدید همراه با دکتر علی‌نژاد حضور داشت.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.