www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 19:42 1400/01/10

بازدید معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای از اردوی تیم بوکس جوانان

دکتر مهدی علی‌نژاد با حضور در سالن حاج احمد ناطق‌نوری از تمرینات تیم بوکس جوانان ایران بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، اردوی تیم بوکس جوانان امروز (سه‌شنبه ۱۰ فروردین ماه) در حالی پیگیری شد که معاون معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای از تمرینات این تیم بازدید کرد.

 مهدی‌ علی‌نژاد ضمن بازدید از تمرینات تیم اعزامی به رقابت‌های قهرمانی جهان لهستان دقایقی با بوکسورها و کادرفنی به صحبت پرداخت.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای ضمن تبریک سال نو گفت: باید تا آخرین نفس بجنگید  و فعل خواستن را برای پیروزی صرف کنید. نام حریفان برایتان مهم نباشد و به این باور برسید که هیچکس از شما بهتر نیست.

وی افزود: باید مدال جهانی را برای خود تصور کنید و با تلاش و پشتکار و مدد گرفتن از ائمه اطهار می‌توانید بهترین نتیجه را بگیرید.

علی‌نژاد در ادامه تصریح کرد: شما به عنوان سربازان ایران باید در رینگ جهانی لهستان بجنگید. از خداوند کمک بخواهید و مطمئن باشید با توصیه‌های کادرفنی و غیرت خودتان می‌توانید رقیبان را شکست دهید.

وی خاطرنشان کرد: پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخار بزرگی است و از فرصتی که خداوند به شما داده نهایت بهره را ببرید. اصلا مهم نیست چه قرعه‌ای پیش روی شما باشد، بر این موضوع باور داشته باشید که بقیه تیمها باید از رویارویی با شما بترسند.

در ادامه هم حسین ثوری رئیس و حمیدرضا قبایی‌زاده دبیر فدراسیون از حمایت‌های علی‌نژاد قدردانی کردند.

همچنین رضا مهدی‌پور سرمربی تیم جوانان هم توضیحاتی در خصوص روند تمرینات تیم خود ارائه داد.

کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی وزارت وررش و جوانان هم در این بازدید همراه با دکتر علی‌نژاد حضور داشت.

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.