www.khabarrazmavar.ir

با کسب ۱۶ رأی موافق؛

شناسه خبر : ۱۷:۳۰ 1399/03/13

«بابک بردبار» رئیس هیئت بوکس گیلان شد

رشت- انتخابات مجمع هیئت بوکس استان گیلان برگزار و با کسب ۱۶ رأی موافق «بابک بردبار» به عنوان رئیس هیئت بوکس گیلان انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امروز (سه شنبه) انتخابات مجمع هیئت بوکس استان گیلان برگزار و در پایان با کسب ۱۶ رأی موافق «بابک بردبار» به عنوان رئیس هیئت بوکس گیلان انتخاب شد.

این انتخابات با حضور حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران و مدیر کل ورزش و جوانان گیلان برگزار شد که از ۱۷ رأی مأخوذه بابک بردبار با کسب ۱۶ رأی برای چهار سال به عنوان رئیس جدید این هیئت انتخاب و معرفی شد.

لازم به ذکر است که بابک بردبار داور از داوران مطرح ۳ ستاره کشور و رئیس کمیته داوران فدراسیون بوکس هم است.

پیش از وی نیز امین قاسمی پور به عنوان رئیس هیئت بوکس استان گیلان فعالیت می‌کرد.

کسب سهمیه المپیک در منطقه آسیا سخت است

رئیس فدراسیون بوکس ایران در این جلسه با اشاره به ظرفیت‌های بالای و حضور شش تیم برتر بوکس جهان در منطقه آسیا، اظهار کرد: کسب سهمیه المپیک در این منطقه بسیار سخت است.

حسین ثوری به کسب دو سهمیه المپیک توسط بوکسورهای ایرانی در سال گذشته اشاره کرد و افزود: با وجود تحریم‌های و مشکلات اقتصادی در دو سال گذشته شاهد اتفاقات خوبی در ورزش بوکس کشور بوده ایم.

وی با بیان اینکه در دو سال گذشته ساماندهی ورزشکاران در این رشته ورزشی دو برابر شده است، گفت: ایجاد یک منبع درآمدی برای استان‌ها از طریق برگزاری کلاس‌های آموزشی از اولویت‌های سال گذشته این فدراسیون بوده است.

ثوری با اشاره به برنامه‌های امسال فدراسیون بوکس، ادامه داد: امسال نیز آموزش و ارتقای سطح فنی داوران و مربیان بوکس در دستور کار قرار گرفته است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.