www.khabarrazmavar.ir

پیشرفت ورزش زنان بیانگر توانمندی های بانوان کشورمان است

شناسه خبر : ۱۵:۲۳ 1400/11/14

بابازاده: در هر جایگاهی به افتخارآفرینی برای کشورم ادامه می دهم/ ورزش بانوان نیازمند حمایت است

دارنده دو مدال برنز تورنمنت جهانی آمادگی جسمانی گفت: در هر جایگاه و مسئولیتی که باشم، به افتخارآفرینی برای کشورم ادامه خواهم داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، “پریسا بابازاده” ضمن بیان این مطلب افزود: موفقیت های ورزش زنان ایران در عرصه های بین المللی، جهانی و المپیک، بیانگر توانمندی های مطلوب بانوان کشورمان است و به طور قطع این افتخارات در میادین پیش رو نیز ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: برای تداوم موفقیت های ورزش بانوان، باید از ورزشکاران و مربیان خانم در ابعاد مختلف حمایت کرد تا انگیزه خانم ها برای گرایش به ورزش دوچندان شود.

بابازاده که علاوه بر ورزش در حرفه مجسمه سازی خوراکی نیز چند عنوان بین المللی دارد، در پایان یادآور شد: از این که به عنوان یک بانوی ایرانی در عرصه های مختلف برای کشورم افتخارآفرینی می کنم، به خودم می بالم و این روند را در هر جایگاه و زمینه ای که حضور دارم، ادامه خواهم داد.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.