www.khabarrazmavar.ir

پیشرفت ورزش زنان بیانگر توانمندی های بانوان کشورمان است

شناسه خبر : ۱۵:۲۳ 1400/11/14

بابازاده: در هر جایگاهی به افتخارآفرینی برای کشورم ادامه می دهم/ ورزش بانوان نیازمند حمایت است

دارنده دو مدال برنز تورنمنت جهانی آمادگی جسمانی گفت: در هر جایگاه و مسئولیتی که باشم، به افتخارآفرینی برای کشورم ادامه خواهم داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، “پریسا بابازاده” ضمن بیان این مطلب افزود: موفقیت های ورزش زنان ایران در عرصه های بین المللی، جهانی و المپیک، بیانگر توانمندی های مطلوب بانوان کشورمان است و به طور قطع این افتخارات در میادین پیش رو نیز ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: برای تداوم موفقیت های ورزش بانوان، باید از ورزشکاران و مربیان خانم در ابعاد مختلف حمایت کرد تا انگیزه خانم ها برای گرایش به ورزش دوچندان شود.

بابازاده که علاوه بر ورزش در حرفه مجسمه سازی خوراکی نیز چند عنوان بین المللی دارد، در پایان یادآور شد: از این که به عنوان یک بانوی ایرانی در عرصه های مختلف برای کشورم افتخارآفرینی می کنم، به خودم می بالم و این روند را در هر جایگاه و زمینه ای که حضور دارم، ادامه خواهم داد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.