www.khabarrazmavar.ir

با تصویب نشست شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا؛

شناسه خبر : ۱۶:۱۴ 1399/04/30

ایران میزبان سه رویداد معتبر بین المللی تکواندو در سال ۲۰۲۱ شد

شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا میزبانی سه رویداد معتبر را به ایران داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا به صورت آنلاین امروز دوشنبه – ۳۰ تیرماه برگزار شد و فدراسیون تکواندو ایران موفق شد جواز میزبانی مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G۲)، آزاد آسیایی (G۱) و جام باشگاه‌های آسیا (G۱) در سال ۲۰۲۱ را بدست آورد.

جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا با حضور کی سوک لی رییس و سیدمحمد پولادگر نایب رییس اتحادیه تکواندو آسیا و سایر اعضاء ظهر امروز (دوشنبه – ۳۰ تیرماه) به صورت آنلاین برگزار شد.

در این جلسه فدراسیون تکواندو ایران موفق شد جواز میزبانی پنجمین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G۲)، چهارمین دوره رقابت‌های آزاد آسیایی (G۱) و یازدهمین جام باشگاه‌های آسیا (G۱) در سال ۲۰۲۱ را بدست آورد.

ایران در سال ۲۰۱۹ میزبانی سه رویداد جام ریاست فدراسیون جهانی، جام باشگاه‌های آسیا و جام فجر را برعهده داشت و در سال ۲۰۲۰ نیز قرار است سومین مسابقات آزاد آسیایی (G۱) و دهمین دوره رقابت‌های تکواندو جام باشگاه‌های آسیا (G۱) را میزبانی کند که با شیوع ویروس کرونا در حال حاضر این رقابت‌ها به تعویق افتاده است.

برای رقابت‌هایی با امتیاز G۲ به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰،‌ ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد و در مسابقات G۱ نیز ۱۰، ۶ و ۳.۶ امتیاز  به ورزشکار اختصاص پیدا می‌کند.

آخرین اخبار