www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۴۳ 1401/12/14

اوزان المپیکی بوکس یک ستاره تیم نُهرودی را می‌سوزاند؟

سرمربی تیم ملی بوکس ایران ناچار است یکی از دو بوکسور شایسته را برای حضور در بازی‌های آسیایی که حکم گزینشی المپیک را دارد خط بزند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تیم ملی بوکس ایران برای حضور پرقدرت در رقابت‌های جهانی آماده می‌شود، اما این مسابقات مسیر رسیدن به المپیک نیست.

کسب جواز حضور در بازی‌های المپیک پاریس تنها از طریق بازی‌های آسیایی امکان‌پذیر است و طبق اعلام IOC وزن ۷۵ کیلوگرم از المپیک پاریس حذف شده و دو وزن ۷۱ و ۸۰ در این بازی‌ها حضور دارند.

بدین ترتیب سیدشاهین موسوی بوکسور باتجربه و پرافتخار ایران باید یا وزنش را کم کند و یا در ۸۰ کیلوگرم روی رینگ برود. از سوی دیگر میثم قشلاقی هم در وزن ۸۰ کیلوگرم حرف برای گفتن دارد و دوست ندارد شانس حضور در المپیک را از دست بدهد.

با این شرایط حسین نهرودی سرمربی باتجربه تیم ملی ناچار است یکی از این دو بوکسور شایسته را برای حضور در بازی‌های آسیایی که حکم گزینشی المپیک را دارد خط بزند.

باید از همین حالا منتظر یک انتخابی داغ و مهیج بین قشلاقی و موسوی باشیم تا مشخص شود کت تن چه کسی است و کدام بوکسور می‌تواند در ترکیب تیم فیکس شود.

آخرین اخبار

تلاش ۱۳ بوکسور برای رسیدن به رینگ جهانی
تلاش ۱۳ بوکسور برای رسیدن به رینگ جهانی
پنجمین مرحله از مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس برگزار و در نهایت ۱۳ مشتزن در اردو باقی ماندند که از میان این نفرات، ترکیب نهایی برای حضور در رقابت‌های جهانی مشخص خواهد شد.