www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۵۲ 1393/12/02

اوجاقی: قهرمان تا روز آخر لیگ معلوم نبود/برای قهرمانی برنامه‌ریزی خاصی کرده بودیم

روزهای 17 تا 22 اسفندماه مسابقات کشوری را در پیش داریم که نفرات برتر به همراه مدال ووشوکارانی که در سال 2014 و در جهانی و آسیایی موفق به کسب مدال شده‌اند، وارد اردو خواهند شد. سرمربی تیم ووشوی پارس جنوبی گفت: کیفیت رقابت‌های لیگ به اندازه‌ای بالا بود که تا روز آخر هم مشخص […]

روزهای 17 تا 22 اسفندماه مسابقات کشوری را در پیش داریم که نفرات برتر به همراه مدال ووشوکارانی که در سال 2014 و در جهانی و آسیایی موفق به کسب مدال شده‌اند، وارد اردو خواهند شد.

سرمربی تیم ووشوی پارس جنوبی گفت: کیفیت رقابت‌های لیگ به اندازه‌ای بالا بود که تا روز آخر هم مشخص نبود کدام تیم قهرمان می‌شود.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، لیگ‌برتر ووشو روز پنجشنبه با قهرمانی تیم پارس‌جنوبی به پایان رسید تا پس از 3 سال مجددا یک تیم نفتی جام قهرمانی لیگ ووشو را بالای سر ببرد.

حسین اوجاقی در مورد قهرمانی پارس‌جنوبی در لیگ برتر ووشو اظهار داشت: رقابت‌ها از حساسیت و کیفیت فراوانی برخوردار بود و به همین جهت، تا آخرین روز هم مشخص نبود کدام تیم قهرمان می‌شود. البته ما برای قهرمانی برنامه‌ریزی خاصی کرده بودیم و از روز اول با هدف ایستادن بر روی سکوی نخست، وارد رقابت‌ها شدیم.

وی افزود: برگزاری چنین مسابقاتی باعث می‌شود سطح ووشوی ایران بالا برود که امیدوارم در سال‌های آینده نیز تیم‌های خوب و مدعی دیگری وارد عرصه لیگ ووشو شوند.

مدیر فنی تیم‌های ملی ووشو در ادامه، درباره برنامه‌های آینده تیم ملی خاطرنشان کرد: روزهای 17 تا 22 اسفندماه جاری مسابقات قهرمانی کشور را در پیش داریم که نفرات برتر این رقابت‌ها به همراه مدال ووشوکارانی که در سال 2014 و در بازی های جهانی و آسیایی موفق به کسب مدال شده اند، وارد اردو خواهند شد.

اوجاقی در پایان درباره انتخابات فدراسیون ووشو که هفته آینده برگزار خواهد شد، گفت: مهدی علی‌نژاد در این 8 سالی که ریاست فدراسیون را برعهده داشته، کارهایی انجام داده که هم از نظر فنی و هم از جهت بین المللی، باعث ارتقاء و جهش ووشوی ایران در جهان شده، به نظرم، او بهترین گزینه برای ریاست فدراسیون است.

آخرین اخبار