www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 15989 ۲۰:۰۰ ۱۳۹۸/۰۵/۱۹

انتقام یا تکرار تاریخ ؟! + فیلم

آنتونی جاشوا و اندی رویز برای بار دوم برابر یکدیگر قرار می گیرند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، پس از بحث و گفتگوهای متعدد بین طرفین سرانجام شرایط برای برگزاری نبرد دوم بین آنتونی جاشوا (۲۲-۱) قهرمان سابق سنگین وزن بوکس جهان و اندی رویز جونیور (۳۳-۱) قهرمان حال حاضر سنگین وزن دنیا فراهم شده است و این خبر جمعه در رسانه های مختلف خبرساز شد.
بر این اساس این دو بوکسر، شنبه ۱۶ آذر ۹۸ (۷ دسامبر ۲۰۱۹) و در “درعیه” که در حومه شهر ریاض پایتخت عربستان سعودی قرار دارد بر سر عناوین سنگین وزن IBF,WBA و WBO به مصاف هم خواهند رفت.
تا پیش از این از ایالات متحده، بریتانیا، مکزیک و امارات متحده عربی به عنوان گزینه های محتمل برای میزبانی از این رویداد مهم صحبت شده بود اما هزینه ۱۰۰ میلیون دلاری عربستان برای دریافت میزبانی جواب داد و حال یکی از مهمترین مبارزات تاریخ بوکس در خاورمیانه و کشور عربستان سعودی برگزار می شود.
عربستان سعودی ماه قبل میزبان مبارزه بوکس بین امیر خان و بیلی دیب بود و سال قبل هم مبارزه کلوم اسمیت و جرج گراوز از فینال مسابقات World Boxing Super Series را میزبانی کرده بود.

آخرین اخبار

پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و پوررهنما پاراتکواندوکار ایران موفق شده سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی نماید.