www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13:42 1398/09/17

انتقام روی تپه شنی!

آنتونی جاشوا با غلبه بر اندی رویز عناوین قهرمانی خود را بازپس گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، یکی از مهمترین رویدادهای بوکس در سال ۲۰۱۹ موسوم به Clash of Dunes شنبه شب به میزبانی ریاض عربستان و در حضور پانزده هزار تماشاگر مشتاق برگزار شد.

جایی که اندی رویز بوکسر شگفتی ساز مکزیکی که با غلبه بر آنتونی جاشوا بی شکست در مبارزه نخست بین آنها دنیا را شوکه کرد و این بار در سرزمین شن های داغ برای تثبیت قدرت و توانایی هایش قدم به رینگ می گذاشت. در سمت مقابل جاشوا به دنبال بازپس گیری میراث و آنچه متعلق به خود می دانست قدم به رینگ گذاشت.

بر خلاف مبارزه اول AJ احتیاط کامل را در دستور کار خود داشت و بی گدار به آب نزد و در اکثر لحظات مبارزه سعی در بستن گارد و چرخش به دور روبز کوتاه قامت و یافتن روزنه ای برای نفوذ بود. رویز اما بیشتر در تعقیب جاشوا بود و در هر فرصتی چند ضربه سنگین روانه سر و صورت قهرمان بریتانیایی می کرد.

به هر روی پس از دوازده راند مبارزه این آنتونی جاشوا بود که با رای متحد داوران (۱۱۸-۱۱۰, ۱۱۸-۱۱۰ و ۱۱۹-۱۰۹) توانست پیروز مبارزه شود و عناوین قهرمانی WBA, IBF, WBO و IBO را از رویز پس بگیرد. قهرمان بریتانیایی با این برد رکورد خود را به ۲۳-۱ ارتقا بخشید و در سمت مقابل رکورد رویز با این شکست به ۳۳-۲ تنزل یافت.

آخرین اخبار

رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رئیس انجمن جوجیتسو jjif کشورمان ضمن اشاره به لزوم ساماندهی ورزشکاران و باشگاههای جوجیتسو jjjf و bjj در سطح کشور در راستای جلوگیری از سوء استفاده از نام جوجیتسو برزیلی و هدفمند کردن ورزشکاران علاقه مند به این رشته، از تدوین راهکارهایی جهت تحقق این امر خبر داد.