www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12:26 1398/07/27

انتخاب مجدد علی نژاد به عنوان عضو هیات رئیسه جهانی ووشو

انتخابات فدراسیون جهانی ووشو امروز برگزار و رئیس فدراسیون ووشو ایران مجددا به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو ایران که از سال ۲۰۰۷ به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی فعالیت می کند، در انتخابات امروز فدراسیون جهانی با کسب بیشترین آرا برای چهار سال دیگر به عنوان عضو هیات رئیسه انتخاب شد.

همچنین با توجه به عدم ثبت نام «یوزای چنگ» رئیس فعلی فدراسیون جهانی، «گو ژو ونگ» وزیر ورزش چین به عنوان تنها نامزد این بخش، رئیس فدراسیون جهانی شد.

در بخش نواب رئیس «فوک» از هنگ کنگ و قاره آسیا،  «آنتونی گو» آمریکایی از قاره آمریکا، «گلپ مورزوکوف» از روسیه و قاره اروپا، «شریف مصطفی» از مصر و نماینده قاره آفریقا، «والت میسینگهام» از استرالیا و قاره اقیانوسیه انتخاب شدند.

همچنین «ژانگ چیو پینگ» از چین به عنوان دبیرکل فدراسیون جهانی، و «آنگ مونگ سونگ» از سنگاپور به عنوان خزانه دار انتخاب و معرفی شدند.

علاوه بر رئیس فدراسیون ایران، «چونگ هیم» از مالزی، «جولیانو کاماچو» از فیلیپین، «پارک» از کره جنوبی، «سانی تانگ» از کانادا، «پترو» از رومانی، «پائولو آجرو» از پرتغال و «هنگ» از هلند به عنوان اعضای هیات رئیسه انتخاب شدند.

این جلسه در حاشیه رقابتهای ووشو قهرمانی جهان در شانگهای برگزار شد.

آخرین اخبار

رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رئیس انجمن جوجیتسو jjif کشورمان ضمن اشاره به لزوم ساماندهی ورزشکاران و باشگاههای جوجیتسو jjjf و bjj در سطح کشور در راستای جلوگیری از سوء استفاده از نام جوجیتسو برزیلی و هدفمند کردن ورزشکاران علاقه مند به این رشته، از تدوین راهکارهایی جهت تحقق این امر خبر داد.