www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۰۳ 1398/08/14

امینی : تمام تلاش فدراسیون این است که حداقل ۲ سهمیه المپیک را در بخش بانوان کسب کند

اشرف امینی مدیر تیم‌های ملی کاراته بانوان گفت: فدراسیون انتظار حداقل کسب ۲ سهمیه المیپیک ۲۰۲۰ توکیو را برای کاراته بانوان دارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور،تیم ملی کاراته بانوان تا روز جمعه بعد از ظهر(هفدهم آبان ماه) قبل از اعزام به اسپانیا در اردوی آماده سازی به سر می برد.تمرینات بانوان کاراته کا باتوجه به نتایجی که از آنالیز رقابت ها بدست آمده طراحی شده است .مدیر تیم ملی کاراته بانوان در این باره اظهار داشت: امید است با شناسایی نقاط ضعف و قوت ملی پوشان در این بازه زمانی ضعف های تکینکی راکاهش دهیم و روی نقاط قوت بازیکنان تاکید  کنیم. از نظر امادگی بدنی هم با توجه به نکاتی که از رقابت‌های روسیه به دست آوردیم روی توان جسمانی بازیکنان کار می‌کنیم.کاراته کاهای این تیم نیز بایستی تا پایان امسال رنکینگ خود را ارتقا دهند تا شانس حضور درتوکیو را داشته باشند.

امینی افزود: تمام تلاش فدراسیون این است که حداقل ۲ سهمیه المپیک را در بخش بانوان کسب کند، ما برای کسب سهمیه پنج رویداد پیش رو داریم تا بازیکنان جواز حضور در المپیک ۲۰۲۰ را کسب نمایند. سارا بهمنیار و حمیده عباسعلی از جمله کسانی هستند که رنکینگ خوبی دارند، اما امتیاز رقیبانشان هم به این ۲ تن نزدیک است، سایر ملی پوشان ما هم این فرصت را دارند که در مسابقات باقی مانده تا پایان امسال رنکینگ خود را ارتقا دهند و شانس حضور در توکیو را داشته باشند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.