www.khabarrazmavar.ir

سطح مسابقات چین به دلیل جایزه بالا، عالی بود

شناسه خبر : ۱۹:۰۶ 1398/05/14

امینی: با وجود شکستگی دست پیروز میدان شدم

فایتر ایرانی مسابقات بین المللی چین گفت: علی رغم پارگی چانه و شکستگی دست، موفق شدم مسابقه ام را با پیروزی پشت سر بگذارم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، ” حسین امینی ” درباره حضور خود در تورنمنت بین المللی چین اظهار داشت: این مسابقات در سازمان Da cheng martial art برگزار شد که به دلیل جایزه قابل توجه، از سطح بسیار خوبی برخوردار بود.

وی افزود: من در دور اول، با حریف چینی روبرو شدم که قدرت بدنی بالایی داشت و فنون کشتی و درگیری ها را به خوبی بلد بود. به همین دلیل، با تقسیم انرژی و مدیریت مسابقه، توانستم حریف را شکست دهم.

امینی با بیان این که مسافت زیاد تهران با چین روی کارش تاثیر گذاشته بود، در مورد بازی دوم خود تصریح کرد: حریف دوم من هم ورزشکار قلدر و تکنیکی از کشور ارمنستان بود که متاسفانه در همان راند اول به دلیل پارگی چانه و شکستگی دست راستم نتوانستم بازی خوب خود مقابل وی را ادامه دهم. اما در نهایت و با درایت، موفق شدم این حریف را نیز شکست دهم.

فایتر ایرانی تورنمنت چین در پایان گفت: بعد از این مسابفه و با صلاحدید خانم ” میچل ” پزشک تیم، از ادامه بازی ها انصراف دادم. اما در آینده ای نزدیک و پس از بهبودی مصدومیتم، در مسابقات پیش رو نیز با قدرت رو در روی حریفان قرار خواهم گرفت.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار