www.khabarrazmavar.ir

سطح مسابقات چین به دلیل جایزه بالا، عالی بود

شناسه خبر : 15933 ۱۹:۰۶ ۱۳۹۸/۰۵/۱۴

امینی: با وجود شکستگی دست پیروز میدان شدم

فایتر ایرانی مسابقات بین المللی چین گفت: علی رغم پارگی چانه و شکستگی دست، موفق شدم مسابقه ام را با پیروزی پشت سر بگذارم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، ” حسین امینی ” درباره حضور خود در تورنمنت بین المللی چین اظهار داشت: این مسابقات در سازمان Da cheng martial art برگزار شد که به دلیل جایزه قابل توجه، از سطح بسیار خوبی برخوردار بود.

وی افزود: من در دور اول، با حریف چینی روبرو شدم که قدرت بدنی بالایی داشت و فنون کشتی و درگیری ها را به خوبی بلد بود. به همین دلیل، با تقسیم انرژی و مدیریت مسابقه، توانستم حریف را شکست دهم.

امینی با بیان این که مسافت زیاد تهران با چین روی کارش تاثیر گذاشته بود، در مورد بازی دوم خود تصریح کرد: حریف دوم من هم ورزشکار قلدر و تکنیکی از کشور ارمنستان بود که متاسفانه در همان راند اول به دلیل پارگی چانه و شکستگی دست راستم نتوانستم بازی خوب خود مقابل وی را ادامه دهم. اما در نهایت و با درایت، موفق شدم این حریف را نیز شکست دهم.

فایتر ایرانی تورنمنت چین در پایان گفت: بعد از این مسابفه و با صلاحدید خانم ” میچل ” پزشک تیم، از ادامه بازی ها انصراف دادم. اما در آینده ای نزدیک و پس از بهبودی مصدومیتم، در مسابقات پیش رو نیز با قدرت رو در روی حریفان قرار خواهم گرفت.

آخرین اخبار

پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و پوررهنما پاراتکواندوکار ایران موفق شده سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی نماید.