www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۵۸ 1399/09/22

امشب، جدال جاشوا و پولف در لندن

قهرمان سنگین وزن بوکس جهان برای دفاع از عناوین قهرمانی خود با بوکسر سنگین وزن بلغارستانی رو در رو می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، آنتونی جاشوا (۲۳-۱) قهرمان سنگین وزن بوکس جهان امشب ۲۲ آذر ۹۹ در سالن The SSE Arena شهر لندن و در حضور هزار تماشاگر که با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل برگزاری این رویداد حاضر خواهند شد، به مصاف کوبرات پولِف (۲۸-۱) بوکسر نامدار بلغارستانی ملقب به “کبری” خواهد رفت. تا قبل از همه گیری ویروس کرونا در جهان، قرار بود این مبارزه را در تاریخ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۰ و در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر شاهد باشیم.

آخرین مبارزه جاشوا در انگلیس به سال ۲۰۱۸ و برابر الکساندر پوتکین بازمی گردد، جایی که AJ موفق شد در راند هفتم با ناک اوت فنی حریف روس خود را شکست دهد و از عناوین قهرمانی WBA, IBF, WBO و IBO خود دفاع نماید.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.