www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۵۴ 1395/11/13

اعضای جدید کمیته فنی تکواندو معرفی شدند/ رئیس کیست؟

فدراسیون تکواندو در حالی پنج کارشناس این رشته را به عنوان اعضای جدید کمیته فنی معرفی کرد که نامی از رئیس این کمیته نبرده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بر اساس اعلام فدراسیون تکواندو، با عضویت اصغر رحیمی، محمد احسنی فروز، سیروس رضایی، حسینعلی نظری و زهرا سروی به عنوان اعضای جدید، ترکیب کمیته فنی این فدراسیون تکمیل شد.

‎پیش از این نیز محمد اسماعیل آذرپاد، سعید مهیمن وغلامحسن ذوالقدری به عنوان اعضا کمیته فنی فعالیت داشتند. بدین ترتیب با ۵ عضو جدید و دو عضو قدیمی، تعداد اعضای کمیته فنی فدراسیون به عدد ٧ رسید.

نکته مهم در این مورد نامشخص بودن رئیس این کمیته است. در سالهای قبل «کانگ» کره ای این مسئولیت را برعهده داشت ولی در ترکیب جدید، نامی از رئیس برده نشده است. به احتمال زیاد این مسئولیت به آذرپاد واگذار می شود.

فدراسیون تکواندو اعلام کرده اعضای شورای فنی هفته آینده معرفی می شوند. بر اساس اعلام پولادگر، قرار بود ترکیب شورای فنی برای انتخاب کادر فنی تیم ملی این هفته معرفی شود که گویا به هفته آینده موکول شده است.

آخرین اخبار

آموزش شگردهای مبارزه
آموزش شگردهای مبارزه
از تکنیک ضربه زدن به ساق پای حریف استفاده کن تا فرصتی برای حمله با دست‌هات پیدا کنی
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.