www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۴۷ 1395/04/02

اعزام دانشجویان کاراته کا به مسابقات جهانی در پرده ای از ابهام!

قرار است کاراته کاهای دانشجو برای حضور در مسابقات جهانی دانشجویان، دهم تیر ماه انتخاب و 20 تا 23 مرداد ماه در پرتغال با حریفان خود به رقابت بپردازند. اما با این حال هنوز مربی و سرمربی تیم منتخب در بخش بانوان مشخص نیست. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، چندی پیش “سمانه خوشقدم”سرمربی […]

قرار است کاراته کاهای دانشجو برای حضور در مسابقات جهانی دانشجویان، دهم تیر ماه انتخاب و 20 تا 23 مرداد ماه در پرتغال با حریفان خود به رقابت بپردازند. اما با این حال هنوز مربی و سرمربی تیم منتخب در بخش بانوان مشخص نیست.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، چندی پیش “سمانه خوشقدم”سرمربی تیم کومیته دانشگاه آزاد به عنوان سرمربی مسابقات دانشجویان جهان انتخاب شد. اما مریم مشیری، سرمربی تیم ملی بزرگسالان با بی خبری از انتخاب خوشقدم برای سرمربیگری تیم؛ طبق قول و قرار قبلی خودش را سرمربی می داند و می گوید: “حرفی در این باره نشنیده ام اما قبلا به من گفتند که سرمربی تیم دانشجویان هستم. منتظر تصمیم نهایی فدراسیون کاراته هستم و تابع امر و دستورشان”.

از طرفی حسین روحانی هم در رابطه با وضعیت آقایان و بی ثباتی انتخاب مربیان در بخش بانوان می گوید: بازیکنان در قسمت آقایان از نظر جسمی و روحی و همچنین از نظر فنی در وضعیت خوبی هستند و اگر اوضاع به همین روال پیش برود؛ بی شک می توانیم در مسابقات جهانی قدرتمند تر از قبل ظاهر شویم. مسابقات تدارکاتی قبل از اعزام به مسابقات جهانی؛ بی نهایت مهم بوده و بسیار تاثیر مثبت بر روی عملکرد بازیکنان در مسابقات جهانی دارد. اگر به هر دلیل تیم به مسابقات دانشجویان جهان اعزام نشود یک موقعیت خوب را از دست داده ایم.

مربی تیم ملی بزرگسالان در ادامه تصریح کرد: اینکه هنوز مربی و سرمربی در بخش بانوان مشخص نیست مشکل کمی نیست، آن هم 50 روز قبل از اعزام، به نظر من نباید سرمربی تیم بزرگسالان در یک مسابقه تدارکاتی به عنوان مربی و زیر دست یک شخص دیگر ظاهر شود. نه تنها برای خود شخص خوب نیست؛ بلکه شان و حد تیم ملی ایران نیز زیر سوال می رود. امیدوارم کادر فنی و مسئولین هم بدانند که چه تصمیم وکاری صحیح است؛ صحبت من فنی بودن و نبودن آن مربی نیست؛ حرف من اینجاست که با این کار حد و شان تیم ملی و سرمربی تیم ملی زیر سوال می رود.

متاسفانه دهم تیر ماه انتخابی بین بازیکنان است اما نه تنها هنوز مربی و سرمربی مشخص نیست؛ بلکه حتی مطمئن نیستیم تیم به مسابقات دانشجویان با هزینه فدراسیون اعزام خواهد شد یا خیر!

وی در پاسخ به این سوال که چرا اعزام بازیکنان قطعی نیست؟ خاطر نشان کرد: چون طی صحبت ها و قول های” دانشگاه آزاد” قرار بر این بوده که دانشگاه هزینه اعزام تیم را تقبل کند و البته سرمربی را هم خودش قرار دهد! اما حال با کناره گیری دانشگاه و زیر قول زدنشان؛فدراسیون هنوز نظر قطعی خود را در رابطه با اعزام یا عدم اعزام تیم به مسابقات جهانی دانشجویان اعلام نکرده است.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.