www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 15466 ۲۰:۴۰ ۱۳۹۸/۰۴/۰۷

اعزام تیم ملی جوانان ایران به مسابقات آسیایی ووشو در برونئی

نایب‌رئیس کمیته فنی فدراسیون ووشوی آسیا از اعزام تیم ملی ووشوی جوانان ایران به مسابقات آسیایی در کشور برونئی در ۲۳ مردادماه جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، مهرداد شیرازی بعدازظهر امروز در اختتامیه مسابقات بین‌المللی ووشو-ساندا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ووشوی جمهوری اسلامی ایران در سطح بسیار بالایی قرار دارد و این نشان می‌دهد که فدراسیون و تیم ملی ووشو برای آینده این ورزش برنامه دارند.

وی با بیان اینکه سیستم ووشوی جمهوری اسلامی ایران در مقایسه با ۱۰ سال گذشته تغییر کرده است، گفت: مربیان و ورزشکاران ووشوی ایران به علم روز ووشوی ساندا آگاه هستند و این جای بسی امیدواری دارد.

نایب‌رئیس کمیته فنی فدراسیون ووشوی آسیا و رئیس شائولین چوان ووشوی کشور با اشاره به اینکه در نقاط مختلف کشور ووشوکاران خوبی وجود دارد، افزود: ووشوکاران بازی‌های یکدیگر را رصد و آنالیز کرده‌اند و به افزایش سطح فنی ووشوی کشور کمک شایانی می‌کنند، تیم ملی ووشوی ایران در مسابقات جهانی و جام جهانی با پشت سر گذاشتن حریفان خود ازجمله چینی‌ها دو سال پی‌درپی به مقام قهرمانی جهان دست پیداکرده است.

شیرازی با بیان اینکه ۲۳ مردادماه جاری تیم ملی ووشوی جوانان ایران به مسابقات آسیایی در کشور برونئی اعزام می‌شود، گفت: تیم ملی ووشوی جوانان ایران از آمادگی خوبی برخوردار بوده و در مسابقات جهانی برزیل موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

آخرین اخبار

پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و پوررهنما پاراتکواندوکار ایران موفق شده سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی نماید.