www.khabarrazmavar.ir

پاراتکواندو قهرمانی اروپا

شناسه خبر : ۱۴:۳۶ 1398/08/01

اصغر عزیزی ۶آبان به ایتالیا اعزام خواهد شد

اصغر عزیزی ملی پوش پاراتکواندو کشورمان به همراه پیام خانلرخانی سرمربی تیم ملی، ۶ آبان ماه به منظور حضور در مسابقات قهرمانی اروپا و کسب امتیاز این رویداد راهی باری ایتالیا می شوند

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هشتمین دوره مسابقات قهرمان اروپا پاراتکواندو با حضور ۲۳۹ هوگوپوش، روز پنجشنبه – ۹ آبان ماه در باری ایتالیا برگزار می شود.

اصغر عزیزی ملی پوش پاراتکواندو کشورمان به همراه پیام خانلرخانی سرمربی تیم ملی، روز دوشنبه – ۶ آبان ماه به منظور حضور در این رویداد و کسب امتیاز به ایتالیا اعزام خواهند شد.

اردوی ملی پوشان پاراتکواندو با ترکیب دو نفره مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی از روز ۲۳ شهریورماه در مرکز جهانی تکواندو آغاز شده است اما با توجه به اینکه پوررهنما سهمیه خود را برای حضور در بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ قطعی کرده است تنها عزیزی به منظور ارتقاء رنکینگ در سال پیش از بازی ها در این مسابقات شرکت می کند.

با تصمیم فدراسیون جهانی تکواندو، هوگوپوشان سایر قاره‌ها مجاز به شرکت در این رقابت‌ها هستند. امتیاز این مسابقات برای تکواندوکاران قاره اروپا G4 است و برای تکواندوکاران سایر قاره‌ها G2 خواهد بود.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.