www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۹ 1399/09/16

اسپنس قهرمان باقی ماند!

قهرمان ولترویت بوکس جهان با ارائه نمایشی خوب موفق شد دنی گارسیا را شکست دهد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، استادیوم AT&T شهر آرلینگتون ایالت تگزاس امریکا بامداد یکشنبه میزبان یک رویداد مهم بوکس بود.

جایی که در تیتر مبارزاتش، ارول اسپنس جونیور قهرمان ولترویت WBC و IBF جهان برای دفاع از کمربندهای قهرمانی خود مصاف دنی گارسیا رفت و با وجود تصادف وحشتناکی که چهارده ماه پیش داشت و برخی معتقد بودند که ممکن است بر آمادگی او تاثیر سو داشته باشد، ولی اسپنس بدون هیچ مشکل محسوسی مبارزه کرد و در نهایت موفق شد با آرای ۱۱۶-۱۱۲، ۱۱۶-۱۱۲ و ۱۱۷-۱۱۱ پیروز این نبرد شود و از عناوین قهرمانی خود با موفقیت دفاع نماید.

قهرمان ولترویت جهان در این مبارزه با ضربات جب خود کنترل مبارزه در اختیار گرفت و بر اساس آمار و ارقام مربوط به این مبارزه ۴۱۹ ضربه از مجموع ۷۰۷ ضربه اسپنس، ضربات جب او بود. در کنفرانس خبری پس از مبارزه، او استفاده از ضربات جب را کاملاً منطقی دانست و گفت طبیعیست وقتی من از نظر قامت و بلندی دست نسبت به حریف برتری دارم از ضربات جب استفاده کنم. گارسیا هم درباره استراتژی خود در این رابطه گفت می دانید ضربات جب او موثر بود چون زمان بندی و قدرت را به همراه داشت. سعی داشتم در جواب جب هایش با بادی شات هایم پاسخ بدهم که البته نتوانستم.

در میان تماشاگران این مبارزه تِرِنس کرافورد قهرمان WBO جهان هم حضور داشت که بسیاری آرزوی مبارزه بین او و ارول اسپنس جونیور را دارند ولی گویا خود اسپنس تمایلی به مبارزه با او و یا کانلو آلوارز ندارد.

“در مورد این ایده ها فکر نمی کنم. فکر من این است که فردا بچه هایم را ببینم و به مزرعه خود بروم تا پس از ده-دوازده هفته سوار اسب هایم شوم.”

ارول اسپنس جونیور با این برد رکورد خود را به ۲۷ پیروزی و ۰ شکست ارتقا بخشید.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

آموزش شگردهای مبارزه
آموزش شگردهای مبارزه
از تکنیک ضربه زدن به ساق پای حریف استفاده کن تا فرصتی برای حمله با دست‌هات پیدا کنی
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.