www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۳۰ 1400/01/18

اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند

بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، وحید اسحاقی اظهار داشت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران یک اتفاق بزرگ بود که بعد از پیگیری های مداوم مسئولان فدراسیون از وزارت ورزش و جوانان اتخاذ شد و باعث گردید تا کسانی که در این رشته رزمی فعالیت می کنند از بلاتکلیفی نجات یابند و کسب این موفقیت را تبریک می گویم.

وی تصریح کرد: رشته های مختلف تحت پوشش فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی باید به این نکته مهم درخصوص هنرهای رزمی ترکیبی توجه کنند که نمی توانند بدون مجوز فدراسیون و انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA)، برای خود تشکیلاتی راه بیندازند و مسابقات برگزار کنند، این موضوع تخلف است و ما با این افراد سودجو برخورد خواهیم کرد. تمامی فعالیت ها در این زمینه باید زیرنظر فدراسیون و انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) باشد و رشته های غیر مرتبط نمی توانند مدعی برگزاری مسابقه شوند.

وی که مسئولیت ریاست هیئت استان خراسان رضوی را نیز بر عهده دارد، درباره شروع فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی در این استان ، خاطرنشان کرد: ما قصد داریم هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) به صورت مستقیم، زیر نظر هیئت استانمان باشد و آن را به عهده شخص  نمی گذاریم، فقط در چارت سازمانی برای آن دبیر و نایب رئیس معرفی خواهیم کرد.

بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی در بخش دیگری از صحبت های خود درباره روند برخورد با تخلفات رشته های رزمی زیر مجموعه فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی سخن گفت: هر شخصی که قصد دارد در استانهای مختلف کشور ، نمایندگی هریک از رشته های تحت پوشش فدراسیون را بگیرد، باید به صورت قانونی از طریق فدراسیون انجمن ورزش های رزمی اقدام کند، فدراسیون نیز به هیئت استان مربوطه نامه می زند و بعد از ابلاغ هیئت استان، می تواند فعالیت خود را آغاز کند، در غیر این صورت تخلف کرده است و ما با این شخص برخورد خواهیم کرد، ضمن اینکه تاکنون جلوی بسیاری از حکم فروشی ها را نیز گرفته ایم و این برخوردها ادامه دارد .

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.