www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۵۹ 1399/12/04

استان البرز میزبان برگزاری اولین مسابقات انجمن های ورزش های رزمی در سطح کشور

اولین مسابقات هیات انجمن های ورزش های رزمی در سطح کشور در استان البرز در رده نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، فریبرز برشی، رئیس هیات انجمن های ورزش های رزمی استان البرز در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون از برگزاری اولین مسابقات هیات در سطح کشور در استان البرز در رده نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در ایام کرونا خبر داد و گفت: این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان و در استایل های هنرهای فردی، انفرادی و گروهی، با سلاح و بدون سلاح و چند مسابقه نیز به صورت تک بعدی در حال برگزاری است.
وی درخصوص چگونگی برگزاری این مسابقات در دوران کرونا گفت: از آنجایی که شهرستان فردیس در منطقه آبی بود، در جلسه ای (که با فرماندار فردیس که رئیس ستاد کرونا هم بود) داشتیم، توانستیم مجوز برگزاری این مسابقات را بگیریم.

برشی ادامه داد: این مسابقات که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شده، بدون تماشاچی و به صورت رایگان و در سالنی به مساحت 1200 متر با ارتفاع 10 متر، از اول اسفند آغاز شده و تا پانزدهم ماه جاری ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: این مسابقات قابلیت حضور حداقل 50 نفر با رعایت کامل پروتکل ها بهداشتی را داشت که ما از 30 نفر ظرفیت این سالن که شامل ورزشکاران، داوران و کادر مسابقات هستند، استفاده کردیم و قبل از مسابقه نیز از همه عزیزان تست کرونا گرفتیم.

برشی عنوان کرد: از آنجایی که مجوز برگزاری به مسابقات داده نمی شد، این اولین مسابقه در سطح کشور است که از طرف هیات انجمن های ورزش های رزمی استان البرز برگزار می شود و روزانه شاهد حدود 6 تا 7 مسابقه هستم.
رییس هیات البرز گفت: اوایل شیوع ویروس منحوس کرونا که امکان برگزاری مسابقات هم نبود، سعی کردیم با تشکیل جلسات مختلف با روسای سبک های کشور و استانی، برای ایام بعد از کرونا برنامه ریزی داشته باشیم تا پس از خروج از این دوران، شاهد فعالیت های خوبی باشیم.
برشی فعالیت ورزشکاران هیات انجمن های ورزش های رزمی در دوران کرونا را نشان از همبستگی آنان دانسته و افزود: بچه های هیات های رزمی با ضدعفونی کردن معابر، عابربانک ها، مکان های عمومی و همچنین ضدعفونی کردن هفتگی هیات، همواره کنار ما بوده و با حضور در مراسم کوهپیمایی در فضای باز، پروژه انتقال خون اعضای هیات و ورزشکاران و تقسیم بسته های معیشتی به خانواده های کم توان ورزشکاران و مربیان، دین خود را ادا کردند.
وی در پایان گفت: از اداراتی که برای برگزاری مسابقات با ما همکاری داشتند و سالن رایگان در اختیار ما قرار دادند، تشکر می کنم. همچنین از روسای اداراتی که فضای مناسب جهت برگزاری جلسات تخصصی رشته های رزمی را در اختیار ما می گذاشتند نیز صمیمانه قدردانی می کنم.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.