www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۴۸ 1394/07/01

از روز شنبه هفته آینده؛ ملی‌پوشان تکواندو به اردو می‌روند

اعضای تیم ملی تکواندو بعد از بازگشت از ترکیه و چند روز استراحت تمرینات خود را برای حضور در مرحله سوم رقابتهای جایزه بزرگ منچستر از روز شنبه آغاز می‌کنند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، تیم ملی تکواندو ایران که اوایل هفته جاری در مرحله دوم رقابتهای جایزه بزرگ و کسب امتیاز ورودی […]

اعضای تیم ملی تکواندو بعد از بازگشت از ترکیه و چند روز استراحت تمرینات خود را برای حضور در مرحله سوم رقابتهای جایزه بزرگ منچستر از روز شنبه آغاز می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، تیم ملی تکواندو ایران که اوایل هفته جاری در مرحله دوم رقابتهای جایزه بزرگ و کسب امتیاز ورودی المپیک را با کسب یک طلا، یک نقره و دو برنز به پایان برد برای حضور در مرحله سوم دوباره به اردو می‌رود.

برای حضور در این تمرینات که از روز شنبه چهارم مهرماه آغاز می‌شود، به دعوت بیژن معانلو ۱۱ تکواندو وارد اردوی آماده‌سازی در محل خانه تکواندو خواهند شد.

همچنین تمرينات تيم ملی تكواندوي كشورمان، پس از چند روز استراحت، با حضور ۱۱ هوگوپوش از روز شنبه در مركز جهانی فدراسيون تكواندو آغاز می‌شود.

آرمين هاد‌ی‌پور، محمد كاظمی، فرزان عاشورزاده، ابوالفضل يعقوبی، عليرضا نصرآزادانی، بهنام اسبقی، فرزاد ذوالقدری، مسعود حجی‌زواره، مهدی خدابخشی، اميد عميدی و سجاد مردانی تكواندوكاران دعوت شده به اردو هستند.

مرحله سوم مسابقات گرندپريكس در سال ۲۰۱۵، از ۲۴ مهرماه به مدت سه روز به ميزباني “منچستر” انگليس برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار