www.khabarrazmavar.ir

بعد از بازدید وزیر ورزش:

شناسه خبر : 15964 ۰۸:۴۰ ۱۳۹۸/۰۵/۱۶

اردوی تکواندوکاران ملی پوش در خانه تکواندو برپاشد

ملی پوشان تکواندو بعد از چند جلسه تمرین در آکادمی ملی تکواندو از روز گذشته برای پیگیری تمرینات به خانه تکواندو بازگشتند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور اعضای تیم ملی تکواندو روز یکشنبه برای شروع دور جدید تمرینات خود جهت شرکت در دومین مرحله از رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۹ تمرینات خود را در آکادمی ملی المپیک آغاز کردند. این تیم که در چند سال اخیر معمولا اردوهای آماده سازی خود را در خانه تکواندو برپا می کرد، بعد از چند جلسه تمرین در محل آکادمی المپیک دوباره به خانه تکواندو بازگشت.

خرابی سیستم های موتورخانه ساختمان مرکز تکواندو دلیل این جابجایی عنوان شده بود. مشکلات فنی موتورخانه مصادف شد با حضور وزیر ورزش در آکادمی ملی المپیک و سلطانی فر بعد از بازدید از اردوی تیم ملی کاراته آقایان و بانوان، دقایقی هم در کنار اعضای تیم مردان تکواندو حضور یافت.

روز گذشته هم مشکل فنی موتورخانه حل شد و ملی پوشان تکواندو به خانه تکواندو بازگشته و تمرینات خود را از سر گرفتند.

دومین مرحله نخست مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۹، ۲۲ تا ۲۴ شهریورماه به میزبانی ژاپن در «چیبا» برگزار می‌شود و تیم ملی ایران با ترکیب آرمین هادی‌پور، فرزان عاشورزاده، میرهاشم حسینی، سروش احمدی، امیرمحمد بخشی، سجاد مردانی و سعید رجبی با هدایت فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به همراه  وحید عبداللهی به عنوان مربی در این اردو تمرین میکند

آخرین اخبار

پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و پوررهنما پاراتکواندوکار ایران موفق شده سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی نماید.