www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۰۰ 1394/03/05

اردلان: سهمیه المپیک روزبهانی در شهریور ماه تثبیت می شود

مسوول روابط بین الملل فدراسیون بوکس گفت: روزبهانی باید در مسابقه ای که شهریور ماه در لیگ ستارگان جهان APB دارد شرکت کند تا سهمیه المپیک او تثبیت شود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، همایون اردلان در گفت گو با سایت فدراسیون بوکس اعلام کرد: طبق پیگیری های انجام شده ، حضور روزبهانی […]

مسوول روابط بین الملل فدراسیون بوکس گفت: روزبهانی باید در مسابقه ای که شهریور ماه در لیگ ستارگان جهان APB دارد شرکت کند تا سهمیه المپیک او تثبیت شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، همایون اردلان در گفت گو با سایت فدراسیون بوکس اعلام کرد: طبق پیگیری های انجام شده ، حضور روزبهانی در مسابقه ی دفاع از کمربند قهرمانی APB باعث میشود تا سهمیه المپیک او به ثبت برسد.

وی افزود: برد و باخت در این پیکار تاثیری در سهمیه المپیک او ندارد و روزبهانی با شرکت در این رقابت المپیکی شدنش را تثبیت خواهد کرد.

مسوول روابط بین الملل فدراسیون بوکس ادامه داد: علت ثبت نشدن نام روزبهانی در سایت المپیک ریو نیز همین مساله است و مشکل خاصی در این خصوص وجود ندارد.

اردلان در خصوص وضعیت امین قاسمی پور در لیگ ستارگان جهان عنوان کرد: طبق نامه ای که فدراسیون جهانی بوکس “آیبا” برای فدراسیون بوکس ایران ارسال کرده است،قاسمی پور به مسابقات جهانی APB دعوت شده و از 29 خرداد ماه جاری مسابقات وی در مسکو روسیه برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.