www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۳۱ 1394/04/30

اختصاصی رزم نیوز/ پس از بررسی های فراوان و با ابلاغیه وزارت ورزش؛ 5 انجمن رزمی به فدراسیون ورزش های رزمی بازگشتند

وزارت ورزش و جوانان دستور بازگشت 5 انجمن رزمی به فدراسیون ورزش های رزمی را صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، انجمن های: موی تای، کیک بوکسینگ واکو، جوجیتسو JJIF ، ساواته و او اسپورت که پیش از این و تحت عنوان انجمن به فدراسیون انجمن های ورزشی منتقل شده بودند، مجددا […]

وزارت ورزش و جوانان دستور بازگشت 5 انجمن رزمی به فدراسیون ورزش های رزمی را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، انجمن های: موی تای، کیک بوکسینگ واکو، جوجیتسو JJIF ، ساواته و او اسپورت که پیش از این و تحت عنوان انجمن به فدراسیون انجمن های ورزشی منتقل شده بودند، مجددا تحت نظارت فدراسیون ورزش های رزمی قرار خواهند گرفت.

این تصمیم پس از جلسات مختلف و کار کارشناسی مستمر از سوی کارشناسان وزارت ورزش و جوانان اتخاذ که نهایتا با تایید این وزارتخانه نیز همراه شد.

به این ترتیب این 5 انجمن مدال آور و پرجمعیت از این پس زیر نظر فدراسیون ورزش های رزمی به فعالیت خود ادامه خواهند داد تا روند مدال آوری و افتخارآفرینی فدراسیون ورزش های رزمی وارد فاز جدیدی شود.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.