www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 6301 ۰۹:۰۹ ۱۳۹۵/۰۴/۲۴

آقایان، علی شاطرزاده نیازی به اینگونه بزرگداشت های آبکی ندارد!

فدراسیون کاراته در شرایطی نخستین روز مسابقات انتخابی تیمهای ملی پایه را به نام مرحوم علی شاطرزاده، کاپیتان پرافتخار کاراته نامگذاری کرد که اتفاقاً این روز مصادف بود با ششمین سالگرد زنده یاد شاطرزاده و به همین دلیل انتظار می رفت حداقل تمهیدات لازم برای پاسداشت نام و منزلت این قهرمان بزرگ کاراته اندیشیده می شد!

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، نامگذاری که ظاهرا به محوریت بزرگداشت شأن قهرمان ارزنده کشور بود اما نه تنها خبری از دعوت از چهره های شاخص مرتبط همچون فرزندان آن مرحوم و یا همدوره ای های وی بود که حتی بنری به نشانه احترام در بزرگداشت زنده یاد شاطرزاده نیز در سالن به چشم نمی خورد.

به نظر میرسد کج سلیقگی های موجود در چنین برنامه های بیش از اینکه نشان از بزرگداشتی باشد، اجحاف به جایگاه پیشکسوتان و قهرمانان است.

بهتر این بود فدراسیون بجای نامگذاری عجولانه، در راستای تجلیل درخور از مقام قهرمانان و یا پیشکسوتان با برنامه ریزی قبلی مراسمی هرچند ساده با حداقل تهمیدات و با حضور مسئولان و دعوت از سایر پیشکسوتان و خانواده آن مرحوم نشان می داد به راستی در پی بزرگداشت نام و یاد قهرمانان است نه خود شیرینی های کودکانه!

RazmNews16

آخرین اخبار

پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و پوررهنما پاراتکواندوکار ایران موفق شده سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی نماید.