www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۰۶ 1398/10/01

آغاز دور جدید تمرینات بوکسورها / تیم ملی بوکس در تورنمنت احمد کومرت ترکیه

دور جدید تمرینات تیم ملی بوکس از روز چهارشنبه پیگیری خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، دور جدید تمرینات تیم ملی بوکس از روز چهارشنبه هفته جاری (4 دی ماه) در سالن شماره 9 مجموعه ورزشی انقلاب پیگیری خواهد شد.

بوکسورهای دعوت شده به اردو باید با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر یک روز پیش آغاز تمرینات و در روز سه شنبه هفته جاری خود را به کادرفنی تیم ملی واقع در مجموعه ورزشی انقلاب معرفی کنند.

17 بوکسور با نظر کادرفنی تیم ملی به اردو دعوت شدند و قرار است تمرینات به طور پیوسته تا زمان حضور تیم ملی بوکس در مسابقات احمد کومرت ترکیه پیگیری شود.

تورنمنت احمد کومرت ترکیه از 23 دی ماه در استانبول آغاز می‌شود و تیم ایران قرار است با ترکیب کامل در این رقابتها حضور پیدا کند.

هدایت این تیم بر عهده علیرضا استکی است.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.